Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 23 березня, 22:06:00

Майно територіальної громади Чернігова не здаватиметься в оренду за безцінь

04.02.2017   10:18

Фонд комунального майна Чернігівської міської ради інформує про зміни до Методики розрахунку та порядку використання плати за оренду майна комунальної власності територіальної громади міста Чернігова.

Зміни внесені рішенням Чернігівської міської ради від 26 січня 2017 року №  15/VII-11 «Про внесення змін та доповнень до Методики розрахунку та порядку використання плати за оренду майна комунальної власності територіальної громади міста Чернігова (19 сесія 5 скликання) зі змінами  та доповненнями». Вони набрали чинності з моменту оприлюднення цього рішення в газеті «Черниговские новости «Семь дней» № 5 (795) від 02.02.2017.

Мета змін - підвищення ефективності використання комунального майна, збільшення надходжень від орендної плати, приведення розміру орендної плати за користування комунальним майном до ринкового рівня. За попередніми розрахунками, додаткові надходження до міського бюджету від оренди в результаті прийнятих змін становитимуть близько 1,3 млн. грн. на рік.

Цим рішенням, зокрема:

- вилучено з 01.01.2018 з переліку установ, організацій, яким встановлено  розмір орендної плати 1 грн. за рік (п. 12 Методики) частину  бюджетних організацій, які утримуються за рахунок державного та обласного бюджетів.Вони будуть сплачувати орендну плату визначену за орендною ставкою 1% в рік від вартості майна.;

- змінені розміри орендних ставок по деяким цільовим призначенням;

- проведено зонування території м. Чернігова, встановлені коефіціенти та розміри мінімальної орендної плати за 1 кв.м в залежності від розташування об’єкта оренди.  При цьому, для визначеного рішенням переліку орендарів при розрахунку розміру орендної плати  не застосовуються зональні коефіціенти та розміри мінімальної орендної плати за 1 кв. м.

На виконання цього рішення міської ради договори оренди об’єктів комунальної власності територіальної громади м. Чернігова, які укладені до 1 січня 2017 року (крім договорів оренди цілісних майнових комплексів) підлягають перегляду з дня набрання цим рішенням чинності.

Більш детальну інформацію щодо змін до Методики можна одержати у фонді комунального майна Чернігівської міської ради (14000, м. Чернігів, вул. Мстиславська, 8, тел. 778-386).

Також детальніше про це можна дізнатися в спеціальному розділі офіційного веб-порталу Чернігівської міської ради (Про місто → Комунальна власність → Оголошення).


Довідково:
Повідомлення про оприлюднення, проект рішення Чернігівської міської ради  «Про внесення змін та доповнень до Методики розрахунку та порядку використання плати за оренду майна комунальної власності територіальної громади міста Чернігова (19 сесія 5 скликання) зі змінами  та доповненнями», та аналіз його регуляторного впливу для одержання зауважень і пропозицій попередньо були опубліковані на офіційному web-порталі Чернігівської міської ради в розділі «Регуляторна політика» (підрозділ «Оприлюднення проектів регуляторних актів») 28 листопада 2016 року.


 
Олексій Єпінін, Голова Фонду комунального майна Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Чернігівська поліція розшукала зниклий пам’ятний знак та допомогла повернути його на місце: триває розслідування всіх обставин інциденту 13:48

Близько 8-ї ранку 22 березня до поліції надійшло повідомлення про зникнення на проспекті Миру в Чернігові кам’яного пам’ятного знаку, який має історично-культурну цінність.

 Загорнули труп в килим та вивезли в іншу область: поліція Чернігівщини розкрила вбивство мешканця Конотопа

Загорнули труп в килим та вивезли в іншу область: поліція Чернігівщини розкрила вбивство мешканця Конотопа 13:44

Оперативники карного розшуку Головного управління Нацполіції в Чернігівській області спільно з колегами Ніжинського райвідділу поліції встановили особи всіх причетних до вбивства 45-річного чоловіка, тіло якого було знайдено на межі Чернігівської та Сумської областей.

УВКБ ООН та Надзвичайний і Повноважний Посол Італійської Республіки в Україні актуалізують потреби області для продовження співпраці

УВКБ ООН та Надзвичайний і Повноважний Посол Італійської Республіки в Україні актуалізують потреби області для продовження співпраці 13:40

УВКБ ООН активно працює в області, зосередивши увагу на відновленні. Зокрема, за підтримки БФ «Рокада» (один із партнерів УВКБ ООН), замінили вікна та відремонтували дахи у деяких будинках мікрорайону Бобровиця.

Чернігівська область: під час пожежі будинку загинув літній чоловік

Чернігівська область: під час пожежі будинку загинув літній чоловік 13:33

22 березня о 18:10 до Служби порятунку "101" у Ніжинському районі надійшло повідомлення про пожежу приватного житлового будинку в с. Козацьке Бобровицької територіальної громади.

 Чаус на зустрічі з представниками агентств ООН та неурядових організацій: Наразі найнагальніше – це відбудова житла

Чаус на зустрічі з представниками агентств ООН та неурядових організацій: Наразі найнагальніше – це відбудова житла 13:28

Із 200 організацій-донорів області, близько 40 – це установи та організації ООН, більш ніж 160 – міжнародні та національні фонди, програми, громадські та благодійні організації.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини