Хто з нардепів Чернігівщини проголосував за зарплату в 40 тисяч?
Верховна Рада збільшила з 1 листопада посадовий оклад голови парламенту до 30 мінімальних зарплат (43,5 тис. гривень, з 1 грудня - 48 тис. гривень), його першого заступника й заступника - до 28 мінімальних зарплат (40,6 тис. гривень, з 1 грудня - 44,8 тис. гривень) і депутатів - членів комітетів - до 25 мінімальних зарплат (36 250 гривень, з 1 грудня - 40 тис. гривень).

За прийняття в цілому проекту постанови № 5000-П проголосувало 230 депутатів при мінімально необхідних 226, передають Українські Новини.
Посадовий оклад голови комітету Ради, спеціальної контрольної комісії з питань приватизації й голови фракції (групи) становитиме 27 мінімальних зарплат (39 150 гривень, з 1 грудня - 43,23 тис. гривень).
Для перших заступників і заступників комітетів, фракцій і груп оклад в 26 мінімальних зарплат (37,7 тис. гривень, з 1 грудня - 41,6 тис. гривень).
Крім того, на оплату праці помічників-консультантів, незалежно від їх кількості, депутату щомісяця виділяється фонд у рамках 16 мінімальних зарплат (23,5 тис. гривень, з 1 грудня - 37,6 тис. гривень).
Наразі мінімальна зарплата становить 1 450 гривень, з 1 грудня вона збільшується до 1 600 гривень і цей же розмір зафіксовано у прийнятому в першому читанні проекті держбюджету на початок 2017 року з наступним збільшенням протягом року.
Серед тих, хто підтримав проголосував за підвищення зарплати, у парламенті інтереси виборців Чернігівської області представляють: Сергій Березенко, Максим Микитась, Анатолій Євлахов, Олег Дмитренко, Олександр Черненко, Олександр Кодола. Не голосували - Валерій Давиденко. Утрималися - Василь Амельченко, Олег Купрієнко, Анна Романова. Проголосували "проти" - Валерій Дубіль.
Нагадаємо, Рада прийняла за основу проект закону про держбюджет-2017.
Останні новини Чернігівщини
1–2 липня у Чернігові перевірятимуть систему оповіщення населення — просимо зберігати спокій 17:46
Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Чернігівської міської ради повідомляє
День спільнодії: на Чернігівщині знайомились з психологічними практиками МВС в межах програми «Ти як?» 17:25
У межах Дня спільнодії психологи Національної поліції, ДСНС, Нацгвардії, прикордонного загону поділились можливостями у сфері ментального здоров’я, зокрема представили проєкт «Пункт психологічних практик», спрямований на формування звички піклуватися про психічне здоров’я, зменшення тривожних станів, панічних атак та зняття надмірної психічної напруги в умовах військових дій.
Поліцейські Ніжинщини затримали чоловіка, який скоїв замах на вбивство родички 16:32
Поліцейські встановили, що на ґрунті давнього конфлікту місцевий мешканець вистрілив з рушниці у дружину свого брата. Поранену жінку госпіталізовано.
За матеріалами СБУ 11 років тюрми заочно отримав митрополит УПЦ (МП), який благословив війну рф проти України 16:11
За матеріалами Служби безпеки до 11 років позбавлення волі заочно засуджено підсанкційного митрополита Луганської єпархії УПЦ (МП) Василя Поворознюка, який співпрацює з рашистами на тимчасово захоплених територіях.
“Чернігівські гуляння” — мистецьке спілкування у дворику філармонійного центру 15:41
Традиційні танці, народні пісні посідають чільне місце в українській культурі.