Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 25 червня, 05:54:17

Підсумки засідання виконавчого комітету Прилук

20.09.2016   15:28

20 вересня під час засідання виконавчого комітету Прилуцької міської ради членами зібрання було розглянуто та ухвалено п'ять загальних проектів рішень та чотири, які містять інформацію з обмеженим доступом.

Першою «Про погодження змін до міської Програми зайнятості населення на період до 2017 року» доповіла начальник управління праці та соціального захисту населення міської ради Ганна Малиш.

Виконавчий комітет ухвалив рішення внести зміни до міської Програми доповнивши частину «Сприяння зайнятості громадян, які потребують соціального захисту і не здатні на рівних конкурувати на ринку праці» розділу III «Напрями та заходи щодо поліпшення ситуації у сфері зайнятості населення до 2017 року» міської Програми наступними пунктами:

- З метою забезпечення зайнятості учасників бойових дій, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, сприяти їх першочерговому працевлаштуванню, у тому числі шляхом виплати одноразової допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності та компенсації роботодавцям витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (відповідальний Прилуцький міськрайонним центр зайнятості);

- Надавати повний комплекс адресних послуг учасникам бойових дій, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції (відповідальне Управління праці та соціального захисту населення міської ради, міськрайонним центр зайнятості);

- Надавати повний комплекс адресних послуг внутрішньо переміщеним особам (відповідальне Управління праці та соціального захисту населення міської ради, міськрайонним центр зайнятості).

Про встановлення вартості користування елементами благоустрою (біотуалетом) доповів директор КП «Послуга» Руслан Ніязов. Взявши до відома представлену виступаючим ціну, члени засідання вирішили під час святкування загальнодержавних та місцевих свят, ярмарків та інших заходів на території міста Прилуки встановити ціну за користування послугою у розмірі 2 гривні на 1 чоловіка. А от чи лишати мобільні вбиральні на місцях після проведення заходів буде вирішуватися у робочому порядку.

Також члени виконавчого органу ради ухвалили проекти рішень «Про провадження торговельної діяльності за межами торговельних приміщень на території об’єктів благоустрою міста Прилуки» та «Про пайовий внесок замовників на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста». Питання «Про виділення коштів» стосувалося нагородження жителів, представників відповідних професій до Дня машинобудівника та працівника освіти.

Проекти рішень з обмеженим доступом стосувалися:
- втрати статусу дитини, позбавленої батьківського піклування;
- встановлення опіки та призначення опікуна над дитиною;
- утворення прийомної сім’ї та влаштування дитини, виконання договірних зобов’язань.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 32 нові випадки COVID-19

Виявлено 32 нові випадки COVID-19 17:08

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 24 червня в області зафіксовано 32 нові випадки COVID-19.

У Чернігові створений ще один орган самоорганізації населення

У Чернігові створений ще один орган самоорганізації населення 15:01

Чернігівська міська рада на засіданні 24 червня, відповідно до законодавства, дала дозвіл на створення органу самоорганізації населення (ОСН) «Вуличний комітет по вул. Приміській в м. Чернігові».

До 25-ї річниці Конституції України. Конституційний процес в архівних документах

До 25-ї річниці Конституції України. Конституційний процес в архівних документах 14:58

Напередодні 25-ї річниці Конституції України пропонуємо ознайомитися з копіями архівних документів, присвячених історії прийняття Основного Закону.

Децентралізація та туризм: як громадам використати наявний туристично-рекреаційний потенціал

Децентралізація та туризм: як громадам використати наявний туристично-рекреаційний потенціал 14:54

Така тема дводенного навчання за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації голів та заступників голів територіальних громад, яке сьогодні розпочалося у Чернігівському регіональному центрі підвищення кваліфікації.

До Регламенту Чернігівської міськради внесені передбачені законодавством зміни щодо голосування в земельних питаннях

До Регламенту Чернігівської міськради внесені передбачені законодавством зміни щодо голосування в земельних питаннях 12:51

На сесійному засіданні Чернігівської міської ради 24 червня першим питанням затверджені зміни до її Регламенту, які пов’язані зі змінами законодавства по земельних питаннях.