Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 23 червня, 01:54:38

Засідання 16 чергової сесії Прилуцької міської ради

27.08.2016   10:40

Засідання 16 сесії Прилуцької міської ради відбулося 25 серпня. Порядок денний містив п'ятнадцять проектів рішень, кожен з яких було розглянуто й ухвалено більшістю депутатських голосів.

Першим питанням депутати розглянули затвердження Статуту Прилуцької гімназії № 1 ім. Георгія Вороного Прилуцької міської ради Чернігівської області в новій редакції. Директор навчального закладу Ольга Рогальова, скориставшись нагодою, подякувала меру міста та депутатському корпусу за сприяння в реконструкції І корпусу гімназії. Й повідомила, що будівля абсолютно безпечна для школярів, які прийдуть на навчання 1 вересня.

Про виконання бюджету міста за І півріччя 2016 року доповіла начальник фінансового управління міської ради Олена Ворона.

З її слів стало відомо, що за результатами І півріччя 2016 року до загального фонду бюджету міста мобілізовано 198744,0 тис. грн при уточнених бюджетних призначеннях 190168,5 тис. грн. (104,5 %), з них власних доходів – 84613,6 тис. грн при уточненому плані 66502,6 тис. грн. (127,2 %), офіційних трансфертів отримано на суму 114130,4 тис. грн. (92,3 %), у т. ч. стабілізаційної дотації – 3980,0 тис. грн, субвенцій – 110150,4 тис. грн. Також начальник фінвідділу представила проекти рішень «Про внесення змін до рішення міської ради від 24 грудня 2015 року №3 «Про бюджет міста на 2016 рік» та «Про зміни бюджетних призначень міського бюджету».

Наступним проектом рішення було розглянуто затвердження Статуту комунального підприємства «Прилукитепловодопостачання» Прилуцької міської ради Чернігівської області. За ним капітал комунального підприємства збільшили на 500 000,00 грн.

Головний лікар комунального лікувально-профілактичного закладу «Прилуцька центральна міська лікарня» Лариса Івченко доповіла «Про розмежування первинної і вторинної медичної допомоги». Рішення ухвалено з метою забезпечення завершення структурного, функціонального та фінансово – економічного розмежування первинної і вторинної медичної допомоги, виконання пріоритетних завдань медичної галузі відповідно до визначених чинним законодавством норм. Воно вимагає вжити заходи пов’язані з реорганізацією централізованої бухгалтерії комунального лікувально-профілактичного закладу «Прилуцька центральна міська лікарня» та затвердити Статут комунального закладу «Прилуцький міський центр первинної медико-санітарної допомоги» у новій редакції. Адже зовсім скоро первинна й вторинна медицини міста фінансуватимуться окремо: центральна лікарня з обласного бюджету, а центр первинної медико – санітарної допомоги з міського.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 19 нових випадків COVID-19

Виявлено 19 нових випадків COVID-19 17:09

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 22 червня в області зафіксовано 19 нових випадків COVID-19.

Поліція Чернігівської області представила щотижневий звіт про свою роботу 15:11

Інфографіка поліції демонструє кількість розкритих злочинів, задокументованих правопорушень та затриманих осіб за минулий тиждень.

Чернігівські рятувальники врятували з пастки каченят, черепаху та вужа

Чернігівські рятувальники врятували з пастки каченят, черепаху та вужа 15:10

22 червня о 08:10 до оперативно-координаційного центру Головного управління ДСНС України у Чернігівській області від небайдужих перехожих надійшло повідомлення про те, що в обласному центрі до споруди дамби на р. Стрижень, в районі вул. Берегової, в котрий раз потрапили дикі каченята, черепаха та вуж, які впали туди через занадто крупну огороджувальну решітку.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 406 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 406 осіб 13:14

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 22 червня в області першою та другою дозою щеплено 52 870 людей.

Земельні махінатори на Чернігівщині: самозванці зареєстрували клон компанії матері покійного нардепа Давиденка і хочуть приборкати земельний банк

Земельні махінатори на Чернігівщині: самозванці зареєстрували клон компанії матері покійного нардепа Давиденка і хочуть приборкати земельний банк 12:01

Родина покійного нардепа Валерія Давиденко намагається протидіяти махінаторам, які створили клон на їх компанію "Агродім" і тепер хочуть приборкати їх земельний банк.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини