Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 8 травня, 21:35:44

На пленарному засіданні позачергової сесії Приуцької міської ради

17.05.2016   08:34

16 травня в сесійній залі міської ради відбулася 11 (позачергова) сесія міської ради 7 скликання, на розгляд якої було внесено питання порядку денного:

Про Положення про порядок надання дозволів на відключення житлових будинків від мереж централізованого опалення та гарячого водопостачання в м. Прилуки.

По даному питанню доповідала міський голова Ольга Попенко.

У своєму виступі міський голова Ольга Попенко акцентувала на тому, що в нашому місті досить актуальною є проблема індивідуального опалення. Положення, яке пропонувалося депутатами на 10 сесії міської ради 28 квітня, - це безсистемна, нерозумна політика, що загострює ситуацію. Наголосила, що цим положенням депутати підтримали заможних людей, узаконивши право відрізати від тепломереж тих, хто не спроможний сплатити за встановлення “індивідуалки” 35-40 тисяч гривень.

Зазначила, що як міський голова, не могла допустити цього, й зупинила дію відповідного рішення ради, щоб не “загнати” місто в борги, не спровокувати знищення системи опалення та розбалансування не модернізованої тепломережі. Закцентувала, що в плани міської влади не входить заборонити прилучанам мати індивідуальну систему опалення.

На сьогоднішній день вивчається досвід міст західної України, де вирішується ця проблема комплексно, фахово, системно.

Наголосила, що вже проведено перші робочі зустрічі з провідними фахівцями, зокрема Романом Співаком — головою Всеукраїнської асоціації з питань енергозбереження. Його рекомендації та досвід успішних міст стануть основою для альтернативної програми переходу всього міста на іншу систему теплопостачання.

Депутати активно брали участь в обговоренні актуального для прилучан питання.

Рішення міської ради “Про Положення про порядок надання дозволів на відключення житлових будинків від мереж централізованого опалення та гарячого водопостачання в м.Прилуки”, яке було внесено на повторний розгляд сесії, не набрало чинності, так як рада не підтвердила зазначене рішення двома третинами голосів депутатів від загального складу ради.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 333 нових випадки COVID-19

Виявлено 333 нових випадки COVID-19 18:26

За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА станом на 8 травня в області виявлено 333 нових випадків COVID-19.

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок 14:41

У другу неділю травня в Україні традиційно відзначається одне з головних родинних свят – День матері. Це свято – данина всім жінкам, які продовжують наш рід, народжують та виховують дітей.

Суд за позовом прокурора зобов’язав міську раду ліквідувати

Суд за позовом прокурора зобов’язав міську раду ліквідувати "смоляне озеро" у Чернігові 14:15

Чернігівський окружний адміністративний суд задовольнив позов прокурора про визнання протиправною бездіяльності Чернігівської міської ради і зобов’язав ліквідувати так зване «смоляне озеро».

ABInBevEfes Україна підбила підсумки першого кварталу 2021 року

ABInBevEfes Україна підбила підсумки першого кварталу 2021 року 14:03

Компанія ABInBevEfes Україна, створена в результаті об’єднання одного із найбільших в світі виробника пива Anheuser-Busch InBev (AB InBev) і регіональної пивоварної компанії з виробництва напоїв з провідними позиціями Anadolu Efes, підбила підсумки роботи за перший квартал 2021 року.

На Чернігівщині відзначають День пам’яті та примирення

На Чернігівщині відзначають День пам’яті та примирення 13:37

День пам’яті та примирення та День перемоги нагадують всьому світу про страшну катастрофу і є застереженням, що не можна розв’язувати складні міжнародні проблеми збройним шляхом, ультиматумами, агресією, анексією.