Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 18 червня, 12:28:10

Депутати Чернігівської міської ради схвалили Програму сприяння створенню ОСББ та підтримки будинків ОСББ та ЖБК на 2016-2018 роки

28.04.2016   16:25

28 квітня, розпочала свою роботу сьома сесія Чернігівської міської ради 7 скликання. Першим питанням стало затвердження правил, за якими місто в найближчі роки буде взаємодіяти з ОСББ та ЖБК.

Депутати Чернігівської міської ради схвалили Програму сприяння створенню ОСББ та підтримки будинків ОСББ та ЖБК на 2016-2018 роки.

Програмою заплановано виділити понад 25 мільйонів гривень на виконання заходів Програми.Так, з міського бюджету виділятимуться кошти на проведення капітального ремонту житлового фонду ОСББ та ЖБК на умовах співфінансування. А саме: 80 % від загальної вартості робіт – це кошти міського бюджету, 20 % - власні та залучені кошти ОСББ (ЖБК).

Депутати включили до Програми також кілька поправок постійних депутатських комісій, про які інформував присутніх начальник управління житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради Ярослав Куц.

Зокрема,  додатково депутати запропонували:
- організувати роботу щоденної гарячої телефонної лінії з консультування ОСББ  у Центрі надання адміністративних послуг;
- розмістити на офіційному сайті міської ради закладки «Створення ОСББ», яка включатиме покрокову інструкцію, зразки документів та гарячу лінію з консультування ОСББ;
- впровадити щотижневу тематичну телепрограму «Пульс ОСББ» на ТРК «Новий Чернігів».

Програма має на меті забезпечення інформування населення в умовах реформування житлово-комунального комплексу про переваги об’єднань власників житла, можливість для громади міста створення власної управлінської структури для вирішення проблеми утримання будинків та покращення фізичного стану будинків та умов проживання в них.

Крім того, Програма сприятиме наданню для населення житлово-комунальних послуг належної якості відповідно до вимог національних стандартів, гармонізованих з міжнародними або регіональними, за умови їх своєчасної оплати.

Останні новини Чернігівщини

Оформила доставку товару, а натомість втратила 80 тисяч гривень: поліція Чернігівщини закликає громадян бути обачними під час торгових операцій в Інтернеті 10:37

Поліцейські застерігають мешканців Чернігівщини від шахрайств в Інтернеті під час купівлі-продажу товарів.

Понад 68 тисяч ВПО зареєстровано в регіоні: найбільше переселенців – в Чернігівському районі 10:35

Щоб всебічно забезпечити їх права та інтереси, соціальний захист, працевлаштування, надання психосоціальної, медичної та правової допомоги в області майже рік діє Рада з питань внутрішньо переміщених осіб при ОДА.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:32

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

18 червня: цей день в Україні і світі

18 червня: цей день в Україні і світі 10:30

ДЕНЬ 846 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 846 RUSSIAN AGRESSION

 Жінки Чернігівщини освоюють чоловічі професії

Жінки Чернігівщини освоюють чоловічі професії 12:04

Таку тенденцію останнім часом спостерігають у службі зайнятості. На Чернігівщині наразі налічується близько 5 тисяч офіційних безробітних. Серед них 77,5 % жінок. На початок червня у базі даних служби зайнятості налічувалось 799 вакансій, на кожну з яких було 6 претендентів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини