Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 1 квітня, 10:35:40

Підписано Меморандум щодо дружнього співробітництва Чернігівської міської ради та Благодійного Фонду "Фундація Ательє Єршов"

03.03.2016   10:08

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко зустрівся з представниками Благодійного фонду «Фундації Ательє Єршов» (Республіка Польща).

Серед учасників зустрічі: Геннадій Єршов – президент Фонду «Фундація Ательє Єршов», митець-скульптор (м. Гданьск, Польща); Олександр Султанов – головний архітектор Науково-дослідницького архітектурного проектного інституту «Інтерархпроект»; Борис Атрощенко - начальник управління стратегічного розвитку міста та туризму; Сергій Калюжний - начальник управління архітектури та містобудування міської ради.

В процесі бесіди президент Фонду Геннадій Єршов, звертаючись до всіх присутніх, запевнив, що йому небайдужа доля та історія Чернігова. Він висловив пропозицію щодо встановлення пам’ятника Володимиру Великому у сквері навпроти готелю «Україна», що дозволить облагородити прилеглу територію та зробити реконструкцію цієї зони. Г. Єршов презентував ескізний проект цього пам’ятника та запевнив, що реалізовуватиметься він тільки після внесених пропозицій від інших скульпторів.

Міський голова наголосив, що він всіляко буде підтримувати цю ідею, але тільки після громадського обговорення даного проекту. В. Атрошенко також запросив Г. Єршова на засідання громадської ради при міському голові, щоб більш конкретно обговорити дану пропозицію у присутності фахівців.

Наприкінці зустрічі міський голова Владислав Атрошенко та президент благодійного Фонду Геннадій Єршов підписали «Меморандум щодо дружнього співробітництва Чернігівської міської ради та Благодійного Фонду «Фундація Ательє Єршов».

Серед домовленостей, про які йдеться в документі, сторони повинні сприяти розвитку відносин та співробітництва між Польщею і Україною, налагоджувати прямі контакти між закладами культури і мистецтва, проводити Дні культури та фестивалі, забезпечувати обмін кращими практиками з відповідними партнерами у галузі освіти, туризму та спорту.

У тексті також сказано, що цей Меморандум набирає чинності з дати підписання і сторони залишають можливість між собою розширювати сфери його реалізації.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівцям-власникам пошкоджених квартир компенсують витрати на квартплату та тепло 13:09

Депутати одноголосно затвердили Програму компенсації комунальних послуг, наданих мешканцям багатоповерхової забудови Чернігова, житло яких було пошкоджене внаслідок російської військової агресії, на 2023 рік.

З квітня рецептурні препарати можна буде придбати в аптеці не лише за паперовим, а й за електронним рецептом 13:07

Рецептурними є близько 60% зареєстрованих в Україні лікарських засобів. Саме на них потрібен рецепт лікаря.

Депутати Чернігівської міської ради погодили фінансування для міської військової адміністрації 12:20

З бюджету Чернігівської міської територіальної громади на фінансове забезпечення діяльності Чернігівської міської військової адміністрації у 2023-му році спрямують трохи більше трьох мільйонів гривень.

Про розвиток сімейних форм виховання в області — на координаційній раді у справах дітей 12:19

Як влаштувати сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у сімейні форми виховання, а також про стан розвитку послуги патронату над дитиною в області, говорили 30 березня на розширеному засіданні координаційної ради у справах дітей.

Поліція інформує: на Чернігівщині скорочено тривалість комендантської години 11:10

З 1 квітня комендантська година на Чернігівщині триватиме з 00:00 ночі до 04:00 ранку.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини