Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 27 травня, 17:41:51

Іде підготовка до відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

28.01.2016   10:36

27 січня в малій залі Прилуцької міської ради міський голова Ольга Попенко у рамках “круглого столу” зустрілася із учасниками бойових дій на території інших держав.

На зустрічі були присутні секретар міської ради Анатолій Шамрай, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олександр Сивенко, радник міського голови Іван Тютюнник, депутати та посадовці міської ради, заступник управління праці та соціального захисту населення міської ради Світлана Юрченко, головний лікар комунального лікувально-профілактичного закладу „Прилуцька центральна міська лікарня” Лариса Івченко, головний лікар Прилуцької стоматологічної поліклініки Сергій Подружин, директори комунальних підприємств міста: КП «Прилукижитлобуд» Вячеслав Сивенко, КП «Послуга» Руслан Ніязов, електромереж зовнішнього освітлення «Міськсвітло» Євгеній Шаповал та представники громадських організацій міста.

Міський голова Ольга Попенко у своєму виступі запевнила, що до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав буде надана грошова допомога сім'ям загиблих та учасникам бойових дій на території інших держав.

У ході зустрічі були обговорені важливі питання: пільгове перевезення в міських автобусних маршрутах загального користування, пільги на оплату житлово-комунальних послуг сім’ям воїнів, загиблих (померлих) в Афганістані і спілці ветеранів Афганістану. Також піднімалося питання щодо надання житла, виділення земельних ділянок та лікарське забезпечення ветеранів Афганістану.

На всі запитання посадовці міської ради надали роз’яснення.

Головний лікар комунального лікувально-профілактичного закладу „Прилуцька центральна міська лікарня” Лариса Івченко надала ґрунтовні роз'яснення стосовно лікарського забезпечення та надання медичної допомоги, а головний лікар Прилуцької стоматологічної поліклініки Сергій Подружин щодо стоматологічних питань.

Останні новини Чернігівщини

З 30 травня Укрзалізниця додає ще 6 рейсів за маршрутом Чернігів-Ніжин

З 30 травня Укрзалізниця додає ще 6 рейсів за маршрутом Чернігів-Ніжин 16:25

В Укрзалізниці повідомили про покращення сполучення деблокованими регіонами, а тому додає ще 6 рейсів Чернігів - Ніжин та зворотно, з 30 травня

У Ніжині проводять екскурсії для вимушених переселенців

У Ніжині проводять екскурсії для вимушених переселенців 16:21

На сьогодні в Ніжині налічується 2500 внутрішньо переміщених осіб.

“Якщо ворог смішний, то він вже не страшний". Виставка карикатур у Чернігові. ФОТОРЕПОРТАЖ 16:16

"Якщо ворог смішний, то він вже не страшний". 27 травня у Туристичному інформаційному центрі відкрилася Міжнародна виставка політичних та антивоєнних карикатур у межах міжнародного конкурсу під гаслом "Русскій воєнний корабель, іди на …!".

   На Чернігівщині не вистачає «робочих рук»: які професії найбільше затребувані роботодавцями

На Чернігівщині не вистачає «робочих рук»: які професії найбільше затребувані роботодавцями 16:13

На сьогодні у базі даних Чернігівської обласної служби зайнятості налічується 337 вакансій.

ГО «КРИМSOS» та агентство ООН у справах біженців в Україні шукає активних переселенців

ГО «КРИМSOS» та агентство ООН у справах біженців в Україні шукає активних переселенців 11:35

Громадська організація «КРИМSOS» та агентство ООН у справах біженців в Україні шукає проактивних переселенців та прагне допомогти внутрішньо переміщеним особам (ВПО) у розв'язанні задач і викликів, з якими вони стикаються самі чи в громадах, де проживають.