Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 17 жовтня, 11:37:20

БФ “Поліський оберіг” в 2015 році надав матеріальну допомогу майже 13000 осіб

15.11.2015   18:22Агенцiя

Гуманітарна, фінансова та консультативна допомога людям, які потребують підтримки — це завдання, реалізацією яких вже більше чотирьох років системно займається Благодійний фонд “Поліський оберіг”, зокрема у рамках програми “Рука допомоги”.

Кількість заяв на матеріальну допомогу від мешканців Чернігова значно збільшилася в жовтні 2015 року. Після їх опрацювання правління фонду прийняло рішення збільшити фінансування в рамках програми “Рука допомоги”. В зв’язку з цим з 11 листопада були відкриті додаткові офіси, в яких мешканці міста писали заяви та отримували матеріальну допомогу.

Всього у 2015 році матеріальну допомогу від фонду отримали вже 12 834 мешканця Чернігова. Це одна із найбільших соціальних програм, що була реалізована на Чернігівщині.

Підтримку також отримують жителі районів області, вимушені переселенці та люди, що потребують посиленої уваги суспільства не залежно від місця проживання чи інших обставин на розсуд правління Благодійного фонду.

Додатково повідомляємо, що Владислав Атрошенко не входить до керівних органів фонду “Поліський оберіг” та не впливає на рішення правління організації в зв’язку з його участю у виборах міського голови Чернігова.

Прес-служба БФ “Поліський оберіг”

Останні новини Чернігівщини

П’ять цікавих фактів про борщ, яких ви не знали

П’ять цікавих фактів про борщ, яких ви не знали 10:59

Приготування борщу увійде до Національного переліку елементів нематеріальної культурної спадщини, повідомило Міністерство культури та інформаційної політики України.

9 найкорисніших рослинних олій для організму людини

9 найкорисніших рослинних олій для організму людини 10:53

Якщо з настанням осені до вас часто чіпляються застуди, погіршилося травлення, або шкіра страждає від сухості, вам всього лише необхідно запастися потрібними рослинними оліями, вживати їх в їжу щодня і дуже скоро ви будете виглядати і відчувати себе чудово!

Смачні рецепти вихідного дня: готуємо турецький бурек

Смачні рецепти вихідного дня: готуємо турецький бурек 10:31

Бурек — це ситний пиріг родом з Туреччини. Існує безліч способів його приготування, деякі навіть передаються з покоління в покоління.

Вікторія Апанасенко з Чернігова стала I Міс Україна Всесвіт-2021

Вікторія Апанасенко з Чернігова стала I Міс Україна Всесвіт-2021 10:26

У п'ятизірковому київському готелі Fairmont Grand Hotel Kyiv відбувся фінал конкурсу краси Міс Україна Всесвіт-2021.

Гороскоп на тиждень з 18 до 24 жовтня 2021 року

Гороскоп на тиждень з 18 до 24 жовтня 2021 року 10:13

Головна подія тижня – це повний місяць 20 жовтня. Він буде досить різким. Цей повний місяць актуалізує теми взаємин між людьми, конфліктів, відстоювання своїх прав і ролі в парі.