Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 17 січня, 03:35:04

Виборчі дільниці Чернігова готуються до проведення місцевих виборів 25 жовтня

22.10.2015   12:41

22 жовтня заступник міського голови – керуючий справами виконкому Станіслав Віхров провів засідання робочої групи з питань матеріально-технічного забезпечення виборчих комісій на чергових виборах депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів 25 жовтня 2015 року.

Участь у заході взяли керівники районних у м. Чернігові Новозаводської та Деснянської рад, голова міської виборчої комісії, представники структурних підрозділів міської ради. 

Станіслав Віхров зазначив, що основні аспекти календарного плану з питань підготовки місцевих виборів  виконані в повному обсязі.

Так, 9 вересня працівники комунального підприємства «Зеленбуд» міської ради встановили у визначених місцях 20 стендів для розміщення матеріалів передвиборчої агітації (по 10 на район).

Міська виборча комісія розміщена у приміщенні комунального підприємства «Міський палац культури» міської ради. Комісії виділено дві зали для засідань і чотири робочі кімнати. У повному обсязі забезпечено обладнанням, інвентарем, засобами зв’язку, оргтехнікою, автотранспортом.

На території Чернігова Центральною виборчої комісією утворено на постійній основі 125 виборчих дільниць, в т.ч. 111 звичайних та 14 спеціальних виборчих дільниць. (Деснянський район – 78 дільниць, в т.ч.: 44 звичайних, 3 спеціальні).

9 жовтня районні у місті виборчі комісії утворили дільничні виборчі комісії. У встановлені строки були проведені перші засідання дільничних виборчих комісій.

Виконавчими органами Чернігівської міської та районних у місті пад проведена відповідна робота щодо матеріально-технічного забезпечення дільничних виборчих комісій. Всі дільничні виборчі комісії забезпечені необхідним обладнанням, інвентарем та засобами зв’язку відповідно до нормативних вимог.

Так, встановлено 34 основних телефонних апарати, 69 паралельних телефонних апаратів, переоформлено 32 телефони, за що виконавчим комітетом оплачений рахунок на 7,8 тисяч гривень.

Станіслав Віхров також повідомив,що з метою сприяння виборчим комісіям у здійсненні ними своїх повноважень та забезпечення оперативного вирішення у день голосування невідкладних питань, пов’язаних з надзвичайними ситуаціями, порушенням громадського порядку, виборчого законодавства міський голова видав розпорядження «Про організація роботи у день голосування на місцевих виборах 25 жовтня 2015 року».

Відповідно до Календарного плану основних організаційних заходів відділами ведення Державного реєстру виборців районних у місті Чернігові рад у встановлені терміни передано до дільничних виборчих комісій попередні списки виборців та іменні запрошення, а також, уточнені списки виборців.

Заступник міського голови також зауважив щодо визначення відповідальних осіб за створення належних умов роботи дільничних виборчих комісій та організацію їх чергування в день голосування у тих підприємствах, установах та організаціях, де розміщені виборчі дільниці.

Станіслав Віхров дав доручення управлінню житлово-комунального господарства забезпечити організацію роботи аварійних груп для швидкого реагування у разі виникнення надзвичайних ситуацій на підприємствах, які надають житлово-комунальні послуги.

У день голосування керівники районних у місті рад забезпечуватимуть організацію чергування керівництва та відповідальних працівників районних у міста рад.

Заступник міського голови особливо наголосив на важливості забезпечення

Останні новини Чернігівщини

Психологічні лайфхаки для позитивного спілкування

Психологічні лайфхаки для позитивного спілкування 12:03

Комунікації правлять світом. Результатом грамотного спілкування у будь-якій сфері життя є гарні відносини та продуктивність.

Психосоматика: що робити, якщо у хворобах винні нерви

Психосоматика: що робити, якщо у хворобах винні нерви 12:00

Кожне п’яте захворювання починається через стрес. Це фактично встановлений факт.

Смачні рецепти вихідного дня: зимові пироги з варенням

Смачні рецепти вихідного дня: зимові пироги з варенням 11:13

Взимку та навесні кондитери рекомендують готувати випічку з варенням. Пропонуємо кілька смачних та нескладних рецептів, які стануть в пригоді господиням.

Гороскоп на тиждень з 17 до 23 січня 2022 року

Гороскоп на тиждень з 17 до 23 січня 2022 року 10:19

Основна подія тижня – це повний місяць у ніч з 17 на 18 січня.

16 січня - День Пам'яті кіборгів в Україні

16 січня - День Пам'яті кіборгів в Україні 10:13

16 січня в Україні вшановують пам'ять захисників Донецького аеропорту та загиблих воїнів.