Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 25 червня, 07:14:46

Білборди з Атрошенком знову постраждали від хуліганських дій

23.09.2015   09:38Агенцiя

Громадянська мережа ОПОРА вже повідомляла про псування білбордів на носіях зовнішньої реклами упродовж поточної виборчої кампанії.

Днями знову постраждало зображення потенційного кандидата в мери Чернігова Владислава Атрошенка на рекламних щитах Чернігова. Такі дії носили масовий характер.

На минулих вихідних вкотре була понівечена агітаційна продукція, розміщена на носіях зовнішньої реклами. Буквально в одну ніч в різних куточках міста були зіпсовані плакати, на яких розміщене фото або реклама, пов’язна з поки що неофіційним кандидатом на посаду міського голови Владиславом Атрошенком. Ознаки пошкоджень (чорна фарба) вказують на те, що діяла одна група хуліганів. Так, спостерігачі мережі ОПОРА зафіксували щонайменше в чотирьох різних місцях результати згаданого адміністративного порушення.

Нагадуємо, що згідно з чинним законодавством, псування білбордів можна кваліфікувати як порушення ст. 173 «Дрібне хуліганство» Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Євген Романенко
координатор виборчих програм Громадянської мережі ОПОРА
в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 32 нові випадки COVID-19

Виявлено 32 нові випадки COVID-19 17:08

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 24 червня в області зафіксовано 32 нові випадки COVID-19.

У Чернігові створений ще один орган самоорганізації населення

У Чернігові створений ще один орган самоорганізації населення 15:01

Чернігівська міська рада на засіданні 24 червня, відповідно до законодавства, дала дозвіл на створення органу самоорганізації населення (ОСН) «Вуличний комітет по вул. Приміській в м. Чернігові».

До 25-ї річниці Конституції України. Конституційний процес в архівних документах

До 25-ї річниці Конституції України. Конституційний процес в архівних документах 14:58

Напередодні 25-ї річниці Конституції України пропонуємо ознайомитися з копіями архівних документів, присвячених історії прийняття Основного Закону.

Децентралізація та туризм: як громадам використати наявний туристично-рекреаційний потенціал

Децентралізація та туризм: як громадам використати наявний туристично-рекреаційний потенціал 14:54

Така тема дводенного навчання за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації голів та заступників голів територіальних громад, яке сьогодні розпочалося у Чернігівському регіональному центрі підвищення кваліфікації.

До Регламенту Чернігівської міськради внесені передбачені законодавством зміни щодо голосування в земельних питаннях

До Регламенту Чернігівської міськради внесені передбачені законодавством зміни щодо голосування в земельних питаннях 12:51

На сесійному засіданні Чернігівської міської ради 24 червня першим питанням затверджені зміни до її Регламенту, які пов’язані зі змінами законодавства по земельних питаннях.