Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 3 жовтня, 06:21:51

Як будемо святкувати державні свята у серпні

07.08.2015   09:18Агенцiя

6 серпня в Чернігівській міській раді під головуванням секретаря міської ради Владислава Кухаря та заступника міського голови - керуючого справами виконкому Станіслава Віхрова відбулося чергове засідання організаційного комітету з підготовки та проведення в Чернігові заходів до Дня Державного Прапора України та Дня незалежності України.

Члени оргкомітету - керівники районних у місті Чернігові рад, представники відділів та управлінь міськради, комунальних підприємств, правоохоронних органів, обговорили основні пункти плану заходів.

Як повідомив Станіслав Віхров, основні заходи - виставка квітів та плодів «Щастя краси», фестиваль «Сорока ух», урочисте підняття прапору на Красній площі, фестиваль «Поліське коло», виставки народних майстрів, спортивні змагання, святкові концерти, будуть проходити в рамках міського фестивалю культури та мистецтв «Серпневий зорепад» з 22 по 24 серпня. Також зауважив, що цього року до загальноміських заходів долучаться заходи, організовані волонтерами.

Начальник управління культури Юрій Ткач більш детально розповів про святкові дні. На території Центрального парку культури і відпочинку 22 серпня відбудеться огляд-конкурс квітів і плодів «Щастя краси» за участю місцевих підприємств, навчальних закладів, організацій та установ. Вони представлять стаціонарні квітучі композиції та клумби, які прикрашатимуть територію парку. Цього ж дня пройде третій мистецький фестиваль «Сорока ух».

В День Державного Прапора України 23 серпня на Красній площі відбудеться патріотична акція «Прапор миру». Керівництво області та міста, мешканці та гості міста Чернігова візьмуть участь в урочистій церемонії підняття Державного Прапору України. Традиційно учням, яким виповнилось 16 років, вручать паспорти громадянина України. Цього дня прапори встановлять на будівлях адміністративних установ, організацій, підприємств та житлових будинках.

Наступного дня в День незалежності України чернігівці покладуть квіти до пам’ятника Т. Г. Шевченку, а біля Каменю «Борцям за волю та незалежність України» відбудеться урочистий мітинг.

Детальний план заходів буде опубліковано на офіційних веб-сайтах Чернігівської міської ради та Департаменту культури і туризму, національностей та релігій облдержадміністрації пізніше.

Під час обговорення члени організаційного комітету висловили свої пропозиції щодо проведення цього свята.

Станіслав Віхров звернувся до керівників структурних підрозділів з максимальною відповідальністю поставитися до організації визначних державних свят, які у нелегкі для країни часи набувають особливого значення.

Відділ зв’язків з громадськістю міської ради

Останні новини Чернігівщини

Поки триває відновлення електропостачання, всі критичні служби діють за відпрацьованим планом – В’ячеслав Чаус про ліквідацію наслідків обстрілів енергосистеми 10:19

Ліквідація наслідків обстрілів енергооб’єктів російськими терористами – з цього питання начальник ОВА В’ячеслав Чаус провів термінове засідання обласної комісії з питань з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Залучено і всіх комунальні служби міста Чернігова.

«Вистояли. Вижили. Переможемо»: у Чернігові презентували фільм про захисників і захисниць та вручили почесні нагороди 09:38

Традиційно 1 жовтня українці відзначають День захисників і захисниць. В обласному центрі вітали військовослужбовців, рятувальників і правоохоронців.

День захисників та захисниць України: у Чернігові вшанували воїнів та підняли «Прапор Надії» 09:16

Учора у Чернігові біля Катерининської церкви замайорів «Прапор Надії». Це символ віри у повернення українських полонених і зниклих безвісти. Його підняв колишній військовополонений, воїн 119 окремої бригади Регіонального управління Сил ТрО «Північ» Сергій Маценко.

2 жовтня: цей день в Україні і світі 09:12

2 жовтня відзначають Міжнародний день боротьби проти насилля, Міжнародний день соціального педагога, Всесвітній день без алкоголю, Всесвітній день сільськогосподарських тварин, Всесвітній день повітряної кульки, Всесвітній день гри, День аудіофіла.

Прилуцькі поліцейські затримали чоловіка, який завдав смертельних тілесних ушкоджень власній матері 11:31

Оперативники Прилуцького районного відділу поліції затримали 45-річного мешканця Линовицької громади, який завдав своїй 70-річній матері тяжких тілесних ушкоджень, що призвели до її смерті. Чоловікові загрожує до 10 років позбавлення волі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини