Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 25 березня, 07:17:55

Аграрна комісія обласної ради – за збереження спеціального режиму оподаткування ПДВ для сільгоспвиробників

15.07.2015   18:12Агенцiя

15 липня відбулося спільне засідання постійної комісії обласної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології та природних ресурсів і представників депутатської групи «Аграрії і підприємці».

У роботі засідання, яке провів голова постійної комісії Арсен Дідур, взяв участь виконуючий обов'язки голови обласної ради – заступник голови обласної ради Валентин Мельничук.

Розглядаючи перше питання порядку денного «Про недопустимість внесення змін до Податкового кодексу України стосовно скасування спеціального режиму оподаткування ПДВ для сільгоспвиробників із 1 січня 2016 року», депутати різко висловили занепокоєння намірами скасування податкових пільг в аграрному секторі. Оскільки, на їхню думку, це призведе до збитковості і, як наслідок, занепаду галузі. Крім того, нововведення негативно позначиться на інших галузях економіки і громадянах, які проживають у сільській місцевості.

– Відміна спеціального режиму ПДВ для агросектору позбавляє його єдиного реального джерела підтримки і може запустити механізм руйнування сфери. Агропромисловий комплекс - це та галузь, яка є зміцнювальним фактором і дала можливість зорієнтувати нашу країну на зовнішніх ринках та створювала позитивний імідж, – зазначив головуючий на засіданні Арсен Дідур.

Після обговорення, члени профільної комісії вирішили спільно з представниками депутатської групи «Аграрії і підприємці» звернутися до народних депутатів України від Чернігівщини з клопотанням зберегти пільговий режим оподаткування для сільгоспвиробників. Також комісія висловилася за проведення позачергової сесії обласної ради для прийняття звернення до Президента України, Прем'єр-міністра України та Верховної Ради України щодо не допущення скасування спеціального режиму оподаткування ПДВ для сільгоспвиробників із 1 січня 2016 року.

Далі депутати ознайомилися з особливостями електронного адміністрування ПДВ з 1 липня 2015 року. По цьому питанню присутніх на засіданні поінформувала начальник Головного управління державної фіскальної служби в області Людмила Слаутіна. Розглянувши інші питання порядку денного, члени постійної комісії висловили пропозиції та зауваження і прийняли відповідні рекомендації.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігівському районі поліція допомогла розшукати зниклу дворічну дитину 11:06

Пошукова операція за участю поліції тривала понад 5 годин: дівчинку знайшли живою і неушкодженою в болоті за 800 метрів від дому.

Компенсація за комунальні послуги власникам пошкоджених квартир. Виконком погодив відповідну Програму

Компенсація за комунальні послуги власникам пошкоджених квартир. Виконком погодив відповідну Програму 11:02

Програма компенсації комунальних послуг, наданих мешканцям багатоповерхової забудови Чернігова, житло яких пошкоджено внаслідок російської військової агресії. Її затвердили на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради сьогодні, 22 березня.

#Лютий #Опір #Прилуки — телепрем’єра на місцевих каналах Суспільного

#Лютий #Опір #Прилуки — телепрем’єра на місцевих каналах Суспільного 10:54

26 березня о 21:30 дивіться на місцевих каналах Суспільного Мовлення документальний проєкт Суспільне Чернігів #Лютий #Опір #Прилуки. Онлайн-трансляція ефіру — на сайтах місцевих каналів.

Лідія Падалка: «Служба зайнятості фінансово підтримує роботодавців, які працевлаштовують безробітних»

Лідія Падалка: «Служба зайнятості фінансово підтримує роботодавців, які працевлаштовують безробітних» 10:50

Служба зайнятості цьогоріч реалізує низку активних програм, спрямованих на створення нових і збереження існуючих робочих місць, розвиток бізнесу тазабезпечення ефективної зайнятості населення.Зокрема, шляхом надання фінансової підтримки роботодавцям.

Стартував конкурс, за яким ветерани можуть отримати 1,5 мільйона гривень на відкриття та розвиток бізнесу

Стартував конкурс, за яким ветерани можуть отримати 1,5 мільйона гривень на відкриття та розвиток бізнесу 10:48

24 березня починається відбір заявок на програму фінансування ветеранського бізнесу #Варто “РобиТИ своє”.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини