Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 23 січня, 01:00:09

Облрада просить прокурора області та Чернігівського міського голову відреагувати на звернення ініціативної групи підприємців Центрального ринку Чернігова

04.07.2015   08:11Агенцiя

До обласної ради надійшло звернення ініціативної групи приватних підприємців, які здійснюють торгівлю у павільйонах на ринку «Центральний» міста Чернігова.

Вони висловлюють обурення значним, як на їхню думку, – 30-відсотковим підвищенням орендної плати за торгові місця. У зверненні, серед іншого, підприємці просять провести аудит перерахування орендної плати за торгові площі, розглянути вимогу повернення ринку до комунальної власності, а також звертають увагу на часту зміну власників ринку. На переконання авторів звернення, це може бути «схемою ухилення від податків».

Розглянувши дане клопотання, обласна рада звернулася до прокурора області з проханням перевірити викладену підприємцями інформацію та вжити відповідних заходів реагування згідно з чинним законодавством. Також направлено відповідне звернення на ім'я Чернігівського міського голови. У ньому, зокрема, йдеться: «З метою зняття соціальної напруги, просимо створити при Чернігівській міській раді робочу групу щодо врегулювання ситуації, що склалася навколо Центрального ринку м. Чернігова, вирішити проблемні питання та розглянути вимогу підприємців щодо повернення ринку до комунальної власності».

В обох листах, підписаних заступником голови обласної представницької влади Валентином Мельничуком, є прохання повідомити заявників і обласну раду про результати розгляду звернення ініціативної групи підприємців ринку «Центральний» міста Чернігова.

Як відомо, 3 липня близько сотні продавців Центрального ринку перекрили дорогу біля торговельного комплексу «Полісся» і вимагали адміністрацію ринку скасувати підвищення оренди.

Останні новини Чернігівщини

У Ладанській ОТГ відкрився Центр культури і дозвілля

У Ладанській ОТГ відкрився Центр культури і дозвілля 14:02

20 січня в Ладанській територіальній громаді відкрили Центр культури та дозвілля.

Дует

Дует "Інша тиша" презентував свій новий альбом 14:00

У бібліотеці ім.М.Коцюбинського відбулась презентація другого альбому «Потяг» дуету «Інша Тиша».

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 13:44

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 21 січня по 8:00 22 січня 2022 року

Завдяки черговому етапу реконструкції Журавської школи дітлахи навчаються у теплі і комфорті

Завдяки черговому етапу реконструкції Журавської школи дітлахи навчаються у теплі і комфорті 13:43

Оновленння будівлі одного з найбільших сільських освітніх закладів громади – Журавського, триває вже кілька років поспіль.

У Ніжиніській громаді оптимізують шкільну мережу: закриють школи №12 та 4

У Ніжиніській громаді оптимізують шкільну мережу: закриють школи №12 та 4 11:43

20 січня відбулося засідання чергової 19 сесії Ніжинської міської ради.