Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 11 липня, 23:56:31

Піднімати бунт не треба, наші обов’язково повернуться додому

14.05.2015   16:18Агенцiя

Волонтери-психологи закликають родини бійців 41 батальйону, який з листопада несе службу в зоні проведення АТО, не піддаватися паніці, натомість готувати необхідні документи, формувати ініціативну групу і їхати на Київ. У Генштабі їх готові почути.

«Хлопці втомилися і ми теж», — кажуть дружини та матері бійців 41 батальйону. Вони хвилюються і не можуть дочекатися обіцяної демобілізації. Наші всю зиму просиділи у бліндажах, часто під вогнем і без можливості дати відповідь ворогу. Режим очікування – це страшно, підтверджують і психологи, адже він виснажує бійців.
 
Замість обіцяної демобілізації, або хоча б ротації, хлопці отримали листа з Генштабу. Це проект документу, згідно з яким дома вони повинні опинитися в червні-липні. Зі змістом документу, який, до речі, не має жодного підпису чи печаті, їх ознайомив комбат. Що це за документ, не мали уяви у штабі «Північ» — волонтери з’ясовували. Тепер вони закликають родини не панікувати і запевняють, у Генштабі їх готові вислухати. Треба скоріше зібрати ініціативну групу, підготувати свої документи і вже у вівторок їхати на Київ. Аби не нашкодити бійцям, діяти треба цивілізовано. Самі ж рідні запевняють — піднімати бунт не збираються. Вони вже мають досвід, як змусити військове керівництво повернути їх рідних додому. Зв’язок з хлопцями тримають постійно і знають, що вони вже виснажені морально.
 
А ще рідні підтримують думку волонтерів-психологів, що хлопців зараз неможна одразу відпускати додому. Перед виходом у мирне життя вони мають пройти так звану буферну, або карантинну, зону. Хоча б тиждень, а ще краще три, з ними повинні попрацювати психологи.
 
Послухати волонтерів прийшло не так то і багато рідних, але вони сподіваються, що їх почують, і разом вони зможуть повернути хлопців додому. Повернути – без проблем.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу міжрегіональної організованої злочинної групи, яка створила нарколабораторію промислових масштабів 16:42

Слідчі поліції Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо членів організованої злочинної групи. Фігуранти створили потужну лабораторію з виготовлення психотропів з подальшим їх збутом оптовими партіями до різних областей України. Злочинний прибуток наркоділків щомісяця сягав понад 25 мільйонів гривень.

Дігтярівський професійний аграрний ліцей здійснює підготовку кадрів для сільського господарства 16:10

Наразі в закладі освіти триває вступна кампанія, а отже кожен випускник дев'ятого або одинадцятого класу може стати учнем цього профтеху.

У Чернігові демонтують ще понад 30 незаконних тимчасових споруд 15:47

На засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради 9 липня 2025 року погодили рішення комісії з демонтажу тимчасових споруд. Йдеться про 32 об'єкти, які були встановлені без дозвільних документів у різних частинах міста.

У Прилуках поліцейські разом із рятувальниками продовжують проводити профілактичні рейди у місцях відпочинку поблизу водойм 15:07

Інспектори служби освітньої безпеки Прилуцького районного відділу поліції спільно з співробітниками ДСНС проводять профілактичну роботу серед населення, яка спрямована на запобігання нещасним випадкам під час літнього відпочинку біля води.

Поширював злочинний вплив та керував вчиненням злочинів – до 9 років за ґратами засуджено жителя Ніжинського району 14:47

За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури вироком Ніжинського міськрайонного суду затверджено угоду про визнання винуватості та визнано винним жителя Ніжинського району у встановленні та поширенні злочинного впливу, втягненні неповнолітнього у протиправну діяльність, незаконному придбанні та зберіганні з метою збуту особливо небезпечного наркотичного засобу, незаконному зберіганні наркотичних засобів без мети збуту, крадіжці та вимаганні (ч. 3 ст. 27 ч. 4 ст. 185, ч. 4 ст. 189, ч. 2 ст. 255-1, ч. 1 ст. 304, ч. 2 ст. 307, ч. 1 ст. 309 КК України).