Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 27 березня, 20:45:47

Садіг Тагієв і далі обійматиме посаду голови Апеляційного суду Чернігівщини

11.04.2015   14:53Агенцiя

Найближчі два роки Садіг Тагієєв продовжить очолювати Апеляційний суд області. Колектив суду, згідно з прийнятим у 2014 році Законом «Про відновлення довіри до судової влади», провів таємне голосування.

Обирали голову суду і його заступника. Кандидатур було лише дві: на посаду голови – Садіг Тагієв, заступника голови – Олена Мамонова. Жодних суперечок, все відкрито та прозоро. Висунули кандидатів, виготовили бюлетені, проголосували та затвердили рішення.

Із 45 суддів участь у процедурі обрання взяли 40. Їх голоси розподілилися таким чином: 39 – за і 1- проти Садіга Тагієва; 34 – за і 6 – проти Олени Мамонової. Нові керівники приймають вітання від колег.

В усі часи увага до суддів прискіплива. Сьогодні – особливо – боротьба з корупцією, повернення довіри, наближення до міжнародних стандартів. Садіг Тагієв вже п’ять років працює з колективом апеляційного суду Чернігівщини. Каже, своїм довіряє. За останні пару років роботи у суддів поменшало, розглянули справ на 10-15% менше, але працювати легше від того не стало.

Система суддівства в країні удосконалюється. Садіг Тагієв обіцяє – діяльність Апеляційного суду була і залишиться відкритою.

Останні новини Чернігівщини

На Кубку світу з кікбоксингу WAKO в розділах поїнт-файтинг та лайт-контакт Чернігівський спортсмен виборов бронзову нагороду 14:09

У період з 17 по 19 березня 2023 року в місті Інсбрук (Австрія) відбувся Кубок світу з кікбоксингу WAKO в розділах поїнт-файтинг та лайт-контакт.

Чернігівська область виборола ІІ командне місце на чемпіонаті України з біатлону серед юніорів 14:07

З 10 до 17 березня у селі Яворів, Львівської області проходив чемпіонат України з біатлону серед юнаків та дівчат, де команда Чернігівської області зайняла ІІ командне місце.

Чернігівську районну державну адміністрацію очолив Андрій Попик 14:04

Головою Чернігівської районної державної адміністрації призначено Андрія Попика. Відповідне розпорядження 34/2023-рп підписав 24 березня, Президент України Володимир Зеленський.

Обстріли окупаційними військами зс рф за період з 20 по 26 березня 2023 року

Обстріли окупаційними військами зс рф за період з 20 по 26 березня 2023 року 14:02

За даними ДПСУ, всього за попередній тиждень з території Брянської області ворогом здійснено 19 обстрілів околиць 10 прикордонних населених пунктів Чернігівської області, під час яких зафіксовано 130 вибухів.