Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 15 серпня, 04:21:18

3 квітня в Чернігові оголошено Днем жалоби

02.04.2015   13:50Агенцiя

З метою вшанування пам’яті загиблого під час виконання військового обов’язку Харитонова Сергія Миколайовича, сержанта Збройних сил України, та пам'яті військовослужбовців – учасників антитерористичної операції, які загинули, захищаючи незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, мирних жителів на сході України 3 квітня в Чернігові оголошується Днем жалоби.

Відповідне розпорядження підписав міський голова Олександр Соколов.

На знак скорботи за загиблими приспускається Державний Прапор України з чорною стрічкою на будівлях і спорудах органів державної виконавчої влади, місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій міста. Також на території обласного центру обмежується проведення розважально-концертних заходів.

Розпорядженням заборонено звучання розважальної музики на ринках, у закладах торгівлі та ресторанного господарства, в громадському транспорті.

Останні новини Чернігівщини

ДБР викрило командира військової частини з Чернігівщини, який зі спільниками створив «командний пункт на папері» для заробітку на виплатах 13:49

Працівники ДБР повідомили про підозру командиру однієї з військових частин на Чернігівщині та трьом його підлеглим офіцерам. Вони заробляли на незаконному оформлені виплат солдатам, які нібито працювали у вигаданому штабі.

Виконком Чернігівської міської ради погодив проєкт Програми розвитку електротранспорту на 2026–2028 роки

Виконком Чернігівської міської ради погодив проєкт Програми розвитку електротранспорту на 2026–2028 роки 12:58

14 серпня на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради було погоджено проєкт Програми розвитку електричного транспорту міста Чернігова на 2026–2028 роки.

Поліція Чернігівщини викрила 18 фігурантів корупційних схем, які завдали понад 40 мільйонів гривень збитків бюджету

Поліція Чернігівщини викрила 18 фігурантів корупційних схем, які завдали понад 40 мільйонів гривень збитків бюджету 12:56

На Чернігівщині поліцейські викрили масштабні факти завдання мільйонних збитків бюджету, у яких підозрюються посадові особи органів місцевого самоврядування, діючі та колишні посадовці державних і комунальних установ, а також підприємці.

Ринок праці мовою цифр

Ринок праці мовою цифр 12:51

Протягом січня-липня 2025 року на Чернігівщині:

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:31

Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 7 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждало.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини