Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 13 грудня, 08:12:46

Керівник чернігівського Руху Володимир Ступак пішов у відставку

16.03.2015   08:36Агенцiя

Керівник чернігівського Руху Володимир Ступак пішов у відставку Багаторічний голова обласної організації Народного Руху Володимир Ступак звільнений зі своєї посади.

Сталося це на звітно-виборній конференції обласної партійної організації після заяви Володимира Ступака.

Новим головою обрано Сергія Чернякова, вченого секретаря Національного архітектурно-історичного заповідника "Чернігів стародавній".

Його заступниками стали Сергій Соломаха та Анатолій Шацький з Чернігова, Микола Кірєєв з Прилук та Григорій Шурига з Козелецького району.

Конференція також обрала новий провід обласної організації НРУ. У її роботі взяв участь представник Центрального проводу, відомий фінансист і державний діяч Валерій Асадчев.

Останні новини Чернігівщини

 На Чернігівщині зареєстрували індустріальний парк «Носівські господарства»

На Чернігівщині зареєстрували індустріальний парк «Носівські господарства» 10:13

Кабінет Міністрів України ухвалив рішення про включення індустріального парку «НОСІВСЬКІ ГОСПОДАРСТВА» до Реєстру індустріальних (промислових) парків. Парк створено строком на 30 років на території міста Носівка Ніжинського району. Ініціатором виступає Носівська міська рада.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:11

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

12 грудня: цей день в Україні і світі

12 грудня: цей день в Україні і світі 10:05

День 1388 Російська агресія - Day 1388 Russian aggression

 На Чернігівщині видалено понад 20 тонн безхазяйних пестицидів

На Чернігівщині видалено понад 20 тонн безхазяйних пестицидів 11:43

У листопаді на території області проведено комплекс робіт з видалення безхазяйних та непридатних до використання хімічних засобів захисту рослин (ХЗЗР). За результатами заходів утилізовано понад 20 тонн отруйних речовин.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини