Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 29 березня, 16:33:13

У центрі уваги постійної комісії – діяльність ПАТ "Укрнафта"

26.12.2014   16:07Агенцiя

26 грудня відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології та природних ресурсів.

Депутати розглянули низку документів про надання спеціальних дозволів та клопотань. Зокрема, погодили спеціальний дозвіл про створення геологічних територій та об'єктів по практичній апробації новітніх вітчизняних методів пошуку й видобутку нафти і газу Галицької та Лукашівської площ товариством з обмеженою відповідальністю «Салсофі Корпорейшн».

Стосовно питання про зупинення дії спеціальних дозволів на користування надрами в області ПАТ «Укрнафта», яке розглядалося на попередньому засіданні постійної комісії, то Арсен Дідур повідомив, що 24 грудня направлено відповідне Звернення до Президента України щодо проведення позапланових перевірок господарської діяльності ПАТ «Укрнафта».

Крім того, членами робочої групи, яка була створена за рекомендацією депутатів профільної комісії для вивчення порушеного питання, підготовлено проект Звернення до Державної служби геології та надр України щодо зупинення дії спеціальних дозволів ПАТ «Укрнафта». Депутати профільної комісії підтримали дане Звернення та винесли його на розгляд чергового пленарного засідання обласної ради.

Обговоривши ще кілька питань порядку денного, члени постійної комісії затвердили план своєї роботи на наступний 2015 рік.

Останні новини Чернігівщини

Автопарк Чернігівщини поповнився на 6 шкільних автобусів 12:59

Волонтери Львівщини доставили з Польщі для Чернігівщини 6 автобусів.

Замість «грошової допомоги» громадянка втратила понад 32 тисячі гривень: поліція застерігає громадян від шахрайської схеми в Інтернеті 12:28

Поліцейські закликають громадян не переходити за сумнівними посиланнями в Інтернеті та не вводити секретні паролі своїх банківських карток на незнайомих та підозрілих веб-сайтах.

Чотири громади області приєдналися до швейцарсько-українського проєкту DECIDE 11:07

Чернігівська область стала п'ятим регіоном-партнером швейцарсько-українського проєкту DECIDE – «Децентралізація для розвитку демократичної освіти».