Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 30 березня, 10:51:57

Офіційна заява ГФ "Самооборона Чернігівщини" про дві Самооборони. ДОКУМЕНТ

06.12.2014   08:23Агенцiя

«Самооборона» в Чернігові була створена після буремних подій Майдану на основі активних учасників «Революції Гідності».

Громадське формування з охорони громадського порядку та державного кордону «Самооборона Чернігівщини» було зареєстроване 30.05.2014 року рішенням виконавчого комітету Чернігівської ради. Діяльність формування здійснюється на основі ЗУ «Про участь громадян в охороні громадського порядку та державного кордону», Конституції України, інших законів України, актів Президента України і Кабінету Міністрів України, рішень місцевих державних адміністрацій та органів місцевого самоврядування з питань охорони громадського порядку і державного кордону, боротьби із злочинністю та адміністративними правопорушеннями. Діє на основі статуту Громадського формування з охорони громадського порядку та державного кордону «Самооборона Чернігівщини». ГФ є самостійною одиницею та не підпорядковано жодній політичній силі, жодному можновладцю, чиновнику чи будь-якому об’єднанню.

Головним керуючим органом є загальні збори. Члени ГФ можуть бути членами різних партій, релігійних вподобань і т.п. Умови і порядок прийняття громадян до складу ГФ « Самооборона Чернігівщини» і вибуття з нього регламентується на основі 6 статті статуту.

За 10 місяців існування ГФ «Самооборона Чернігівщини», до наших лав долучились багато патріотів, не байдужих та соціально-активних жителів міста. Велика кількість членів «Самооборони» записались та воюють в різних військових підрозділах, захищаючи Україну в зоні АТО.

Було сформовано волонтерський центр, проведено та проводиться багато патріотичних акцій, ярмарок, благодійних концертів за для збору допомоги військовослужбовців та їх сімей.

Час іде і завдання ГФ «Самооборона Чернігівщини» розширюється і шляхи допомоги країні та її громадянам форматуються. Створено Громадську приймальню, де мешканці міста можуть звернутися за різною допомогою, в тому числі і правовою. «Самооборона Чернігівщини» являється локальною організацією, яка співпрацює з іншими активістами, формуваннями та всеукраїнськими організаціями.
Нещодавно в Чернігові про себе заявила нова організація – «Самооборона Майдану», яка є філією громадської організації, що підпорядковується наказам та рішенням штабу, який знаходиться в м. Києві.

Громадське формування «Самооборона Чернігівщини» і Громадська організація «Самооборона Майдану» керуються різними Законами України та мають різні логотипи.

Саме тому хочемо донести до жителів міста та області інформацію, що від тепер на Чернігівщині буде діяти дві САМООБОРОНИ.

ГФ «Самооборона Чернігівщини» співпрацює з багатьма організаціями, але не несе відповідальність за їх рішення і дії.

Останні новини Чернігівщини

НФОРМАЦІЯ про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 29 березня по 8:00 30 березня 2023 року 09:43

Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 1 надзвичайну ситуацію природного характеру, 5 пожеж та 1 аварійну ситуацію на системах життєзабезпечення.

 30 березня - цей день в Україні та в світі

30 березня - цей день в Україні та в світі 09:41

ДЕНЬ 400 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 400 RUSSIAN AGRESSION

Автопарк Чернігівщини поповнився на 6 шкільних автобусів 12:59

Волонтери Львівщини доставили з Польщі для Чернігівщини 6 автобусів.