Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 24 квітня, 18:25:19

Офіційна заява ГФ "Самооборона Чернігівщини" про дві Самооборони. ДОКУМЕНТ

06.12.2014   08:23Агенцiя

«Самооборона» в Чернігові була створена після буремних подій Майдану на основі активних учасників «Революції Гідності».

Громадське формування з охорони громадського порядку та державного кордону «Самооборона Чернігівщини» було зареєстроване 30.05.2014 року рішенням виконавчого комітету Чернігівської ради. Діяльність формування здійснюється на основі ЗУ «Про участь громадян в охороні громадського порядку та державного кордону», Конституції України, інших законів України, актів Президента України і Кабінету Міністрів України, рішень місцевих державних адміністрацій та органів місцевого самоврядування з питань охорони громадського порядку і державного кордону, боротьби із злочинністю та адміністративними правопорушеннями. Діє на основі статуту Громадського формування з охорони громадського порядку та державного кордону «Самооборона Чернігівщини». ГФ є самостійною одиницею та не підпорядковано жодній політичній силі, жодному можновладцю, чиновнику чи будь-якому об’єднанню.

Головним керуючим органом є загальні збори. Члени ГФ можуть бути членами різних партій, релігійних вподобань і т.п. Умови і порядок прийняття громадян до складу ГФ « Самооборона Чернігівщини» і вибуття з нього регламентується на основі 6 статті статуту.

За 10 місяців існування ГФ «Самооборона Чернігівщини», до наших лав долучились багато патріотів, не байдужих та соціально-активних жителів міста. Велика кількість членів «Самооборони» записались та воюють в різних військових підрозділах, захищаючи Україну в зоні АТО.

Було сформовано волонтерський центр, проведено та проводиться багато патріотичних акцій, ярмарок, благодійних концертів за для збору допомоги військовослужбовців та їх сімей.

Час іде і завдання ГФ «Самооборона Чернігівщини» розширюється і шляхи допомоги країні та її громадянам форматуються. Створено Громадську приймальню, де мешканці міста можуть звернутися за різною допомогою, в тому числі і правовою. «Самооборона Чернігівщини» являється локальною організацією, яка співпрацює з іншими активістами, формуваннями та всеукраїнськими організаціями.
Нещодавно в Чернігові про себе заявила нова організація – «Самооборона Майдану», яка є філією громадської організації, що підпорядковується наказам та рішенням штабу, який знаходиться в м. Києві.

Громадське формування «Самооборона Чернігівщини» і Громадська організація «Самооборона Майдану» керуються різними Законами України та мають різні логотипи.

Саме тому хочемо донести до жителів міста та області інформацію, що від тепер на Чернігівщині буде діяти дві САМООБОРОНИ.

ГФ «Самооборона Чернігівщини» співпрацює з багатьма організаціями, але не несе відповідальність за їх рішення і дії.

Останні новини Чернігівщини

365 пожеж в природній екосистемі Чернігівщини з початку року: чому виникають та як запобігти 18:11

«До речі, це майже в два рази більше, ніж за аналогічний період минулого року (186 надзвичайних ситуацій), – повідомив на брифінгу в офіційному медіацентрі ОВА Олександр Бобро, заступник начальника Головного управління із запобігання надзвичайним ситуаціям ГУ ДСНС України в області. – 356 із них – суха трава та сміття на відкритих територіях, а 9 пожеж – це лісові масиви та насадження».

Бізнес, який постраждав під час ракетних ударів 17 квітня, може отримати грант на відновлення від МОМ 18:08

Міжнародна організація з міграції (МОМ) в рамках проєкту «Життєздатність+ Економічна інтеграція внутрішньо переміщених осіб та постраждалих від війни», що фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) через Банк розвитку KfW, допоможе чернігівським підприємцям.

На Чернігівщині до 11 років позбавлення волі засуджено двох російських військових, які катували та жорстоко поводились з цивільним 18:03

Поліція завершила досудове розслідування та скерували до суду провадження, щодо двох російських військовослужбовців, які 6 березня 2022 року затримали цивільного місцевого мешканця у селі Слобода Чернігівського району. Чоловіка тяжко побили та погрожували спалити живцем.

Майстер–клас для спортивної спільноти Чернігівщини від володаря першої олімпійської медалі на Чернігівщині Олександра Батюка 18:01

Цьогоріч виповнюється сорок років з часу проведення XIV Зимових Олімпійських ігор у місті Сараєво (на той час Соціалістична Федеративна Республіка Югославія). Тоді у далекому 1984 році на цих престижних міжнародних змаганнях наш земляк, відомий український лижник Олександр Батюк виборов срібло у складі команди з лижної естафети 4х10 км.

На Чернігівщині запрацювали одразу дев’ять поліцейських станцій 11:39

Сьогодні в Остерській ТГ та ще у восьми громадах області розпочали роботу нові поліцейські станції. Допомагати, дбати про безпеку і захищати місцевих мешканців відтепер будуть дев’ять поліцейських офіцерів громад.