Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 27 березня, 11:16:04

Заробітна плата працівникам бюджетних установ області до нового року буде виплачена

06.12.2014   08:03Агенцiя

У поточному році, за інформацією Департаменту фінансів Чернігівської ОДА, як і в інші роки, в області існувала нестача коштів на заробітну плату працівникам бюджетних установ у сумі більше 400,0 млн гривень.

Зазначене пояснюється тим, що область друга за територією, остання – за чисельністю населення та має розгалужену мережу бюджетних установ, а методика бюджетного планування Міністерством фінансів України не повністю враховує ці особливості.

Обласна державна адміністрація восени поточного року зосередила зусилля на вирішенні цієї проблеми: були підготовлені та направлені 50 звернень до вищих керівних органів країни та народних депутатів України, проведені детальні розрахунки потреби в коштах, здійснені заходи по економії та раціональному використанню коштів, залученню додаткових джерел надходжень тощо.

Завдяки спільним діям органів виконавчої влади і органів місцевого самоврядування Урядом прийняте розпорядження Кабінету Міністрів України „Про перерозподіл деяких видатків державного бюджету, передбачених Міністерству фінансів на 2014 рік, для спрямування місцевим бюджетам на оплату праці”.

Зазначеним розпорядженням на підставі пропозицій облдержадміністрації за рахунок економії коштів субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню та інших, виплату допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, а також зменшення державних капітальних вкладень було збільшено видатки місцевим бюджетам на оплату праці працівників бюджетної сфери на загальну суму більше 2,5 млрд грн, зокрема для Чернігівської області – 237,4 млн грн, Івано-Франківської – 213,2 млн грн, Луганської – 150,5 млн грн, Харківської – 134,7 млн грн. Це дозволяє не допустити станом на 01.01.2015 року простроченої заборгованості із заробітної плати в бюджетних установах.

Для вирішення цього питання згідно з діючим законодавством було отримано погодження Комітету Верховної Ради України з питань бюджету, який складався з 38-ми народних депутатів (троє депутатів від Чернігівської області), більшість з яких підтримали це важливе для країни рішення.

Таким чином, інформація про те, що виключно окремі народні депутати особисто вирішили питання виділення області додаткових коштів на зарплату не відповідає дійсності.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігівському районі поліція допомогла розшукати зниклу дворічну дитину 11:06

Пошукова операція за участю поліції тривала понад 5 годин: дівчинку знайшли живою і неушкодженою в болоті за 800 метрів від дому.

Компенсація за комунальні послуги власникам пошкоджених квартир. Виконком погодив відповідну Програму

Компенсація за комунальні послуги власникам пошкоджених квартир. Виконком погодив відповідну Програму 11:02

Програма компенсації комунальних послуг, наданих мешканцям багатоповерхової забудови Чернігова, житло яких пошкоджено внаслідок російської військової агресії. Її затвердили на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради сьогодні, 22 березня.

#Лютий #Опір #Прилуки — телепрем’єра на місцевих каналах Суспільного

#Лютий #Опір #Прилуки — телепрем’єра на місцевих каналах Суспільного 10:54

26 березня о 21:30 дивіться на місцевих каналах Суспільного Мовлення документальний проєкт Суспільне Чернігів #Лютий #Опір #Прилуки. Онлайн-трансляція ефіру — на сайтах місцевих каналів.

Лідія Падалка: «Служба зайнятості фінансово підтримує роботодавців, які працевлаштовують безробітних»

Лідія Падалка: «Служба зайнятості фінансово підтримує роботодавців, які працевлаштовують безробітних» 10:50

Служба зайнятості цьогоріч реалізує низку активних програм, спрямованих на створення нових і збереження існуючих робочих місць, розвиток бізнесу тазабезпечення ефективної зайнятості населення.Зокрема, шляхом надання фінансової підтримки роботодавцям.

Стартував конкурс, за яким ветерани можуть отримати 1,5 мільйона гривень на відкриття та розвиток бізнесу

Стартував конкурс, за яким ветерани можуть отримати 1,5 мільйона гривень на відкриття та розвиток бізнесу 10:48

24 березня починається відбір заявок на програму фінансування ветеранського бізнесу #Варто “РобиТИ своє”.