Критикувати уряд небезпечно для життя
Україна переживає складну фінансово-економічну кризу, ще більш глибоку, навіть у порівнянні зі світовою кризою 2008 року.

Однак, схоже, влада не особливо переймається економікою та соціальною сферою. Значно більше зусиль витрачається для боротьби з опозицією. У тому числі — із залученням військових угруповань та зброї.
— Рівень життя знизився? Ні, не чули!
«Опозиційний блок» критично оцінює соціальну та економічну політику уряду за останні місяці. Непродумані рішення влади, на думку опозиції, погіршили і без того складну ситуацію у промисловості, енергетиці, удвічі знецінили гривню.
«Сьогодні близько 70-ти відсотків підприємств на Сході України не працюють». А це податки, це соціальні виплати, це заробітна плата. Інфляція вже сягає 20%. Курс долара росте, і зупинити його не можуть ні рішення влади, ні Національного банку. Причина проста — не працює економіка. Однак, не займаючись економікою, соціальних проблем вирішити не можна. Виходить, що увесь тягар сьогоднішньої кризової ситуації влада поклала на простих людей», — розповідає Олег Шеремет, депутат Чернігівської міської ради.
Для захисту незаможних громадян України та подолання негативних тенденцій у сфері зайнятості «Опозиційний блок» розробив спеціальний закон. Він передбачає індексацію і підвищення пенсій та заробітних плат, мораторій на підвищення тарифів на комунальні послуги, державне регулювання на цілі групи товарів. А ще — відновлення допомоги при народженні 2-ї та 3-ї дитини, яку влітку перестали виплачувати.
«Замість роботи та прийняття ефективних рішень урядовці проводять більшість часу на ток-шоу. Або знімаються у рекламних роликах для своїх партій. Розуміючи власну некомпетентність, міністри масово втікають у Раду», — каже Олег Шеремет.
Демократія по-українськи
Нинішня влада не сприймає критику.
Більш того, вперше за всю історію незалежної України під час парламентських виборів влада для боротьби з опозицією використовує військові формування зі зброю.
Щодня надходять повідомлення про напади озброєних людей на агітаторів та кандидатів у депутати від «Опозиційного блоку». За останні тижні було зафіксовано та передано у правоохоронні органи десятки фактів про перешкоджання, фізичні розправи та погрози зброєю представникам «Опозиційного блоку».
Влада пішла ще далі — для погроз та розправ з опозицією використовуються бійці батальйонів спецпризначення. Такий випадок стався 17 жовтня у Миколаєві. Група чоловіків на 2-х автобусах прибула на місце запланованої зустрічі представника «Опозиційного блоку» Нестора Шуфрича з виборцями. Автобуси виїхали з військової частини, де наразі квартирують бійці батальйону «Азов». За повного невтручання міліції, бійці напали на опозиціонерів, силою відібрали символіку.
Натомість, в «Опозиційному блоці» запевняють: опозиція змусить новий склад парламенту проголосувати за розформування всіх напівлегальних воєнізованих структур.
" frameborder="0" allowfullscreen>
Політична партія «Опозиційний блок» бере участь у позачергових парламентських виборах. Номер «Опозиційного блок» у бюлетені — № 4.
Прес-служба Опозиційного блоку
PR
Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події в області за минулу добу 10:26
Протягом минулої доби зареєстровано 21 небезпечна подія, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 19 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

Командувач Об’єднаних Сил ЗСУ Сергій Наєв вивчав ситуацію з цивільним захистом у прикордонні Чернігівщини 10:21
Прикордоння Чернігівщини постійно піддається обстрілам. Попри це, у населених пунктах, до яких долітає, продовжують жити люди.

Упродовж минулої доби рятувальники Чернігівщини ліквідували 15 пожеж у природних екосистемах 10:10
Упродовж минулої доби підрозділами Головного управління ДСНС України у Чернігівській області ліквідовано 15 загоряння у природних екологічних системах. Їх причинами послужило необережне поводження громадян із вогнем.

384-й день народження Івана Мазепи відзначили у Чернігові 10:06
20 березня у Чернігові в умовах воєнного стану відзначили 384-й день народження видатного державно-політичного, військового та культурного діяча, мецената, гетьмана (1687—1709 рр.) Івана Мазепи.

Від служби зайнятості за ваучерами навчаються кухарі 09:57
Вчитись не пізно і після 45 років, - стверджують у службі зайнятості і запевняють, що наразі для цього створені всі умови. Зокрема, громадянам цієї вікової категорії служба зайнятості пропонує отримати ваучер на навчання і здобути нову професію чи підвищити кваліфікацію за рахунок Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.