Голосую за Анатолія Долеско

Біатлоністи з кандидатом визначилися.
Оксана Хвостенко, чотирикратна призерка чемпіонату світу з біатлону:
— На питання, як я пов’язала своє життя зі спортом, відповідаю просто: прийшла покататися на лижах і… залишилася тут до сьогодні. Раніше умов на цій базі практично не було. Тренувалися з перешкодами, бо траса вся у вибоїнах, часто доводилося падати. Але без цього у великому спорті ніяк.
Нині лижна траса в Чернігові вважається однією з найкращих в Україні. Створюються умови для розвитку дітей — їх не порівняєш із тими, коли ми тренувалися.
Маленьких спортсменів тут тренуються, а ми допомагаємо цим талантам стати ще вправнішими. Групи переповнені, особливо взимку, людського ресурсу фізично не вистачає. Утім, навіть не це найбільша проблема чернігівських біатлоністів та лижників.
Лижна траса була неосвітлена, і пізньої пори проводити заняття не було змоги, особливо у зимовий та осінній період.
Коли на нашу базу приїхав Анатолій Долеско й почав розказувати, що допоможе вирішити проблеми із безпросвітним майбутнім траси, у нас зародилася надія. Утім, строки, які від пообіцяв (а це всього лише тиждень), нам здавалися нереальними. Коли ж побачили електриків та перші встановлені ліхтарі, повірили в диво. Ви навіть не уявляєте собі, наскільки це важливо для нас, тренерів, для діток, які тут займаються.
Переконана: біатлонній базі в Чернігові не буде рівних. Більше того, це не просто освітлена траса, це внесок у світле майбутнє наших спортсменів. А вони, я впевнена, не підведуть. Наша збірна найурожайніша в Україні за кількістю нагород на різних змаганнях Європи та світу.
Я знаю, що й сам Анатолій Долеско колись професійно займався спортом. Він розуміє, наскільки це важливо, тому й усіляко підтримує наші ініціативи та починання.
Біатлоністи Чернігівщини — за Долеско!
Саме такі люди потрібні Чернігову
Олена Жовтопляс, директор Чернігівського ліцею №15:
-Як зараз пам`ятаю 1987-й рік. Саме тоді я прийшла в нашу школу № 15 директором :тільки уявити – майже 3000 дітей, 78 класів! Не школа, а вулик! І в цьому вулику я вже 27-м років.
Кожен день у школі -це маленька історія, що повторюється з дня у день, з року в рік. Але з усього все ж таки врізаються в пам`ять окремі учні- особливо обдаровані, відмінники, діти із нестандартним мисленням та поглядом на світ.
У нас зберігаються всі журнали минулих років. Отак відкриваєш, і тут тобі всі списки, кожного починаєш згадувати. 89-й рік особливо запам`ятався. Саме тоді ми створили учнівське самоврядування. Це була ініціатива самих же дітей. Хлопці допомагали найбільше. Анатолій завжди був попереду. По-господарськи виважено підходив до будь-якої справи. Легко організовував навколо себе інших однокласників.
Ось його оцінки. Майже одні п`ятірки. З української мови з хлопців тільки у нього було «відмінно». Дуже старанний, уроків не прогулював. Встигав ще й виступати із естрадним оркестром. В актовій залі в нас була радіорубка -там до пізнього вечора грали.
Анатолій ще в школі був не по дитячому дорослий, уже тоді знав, чого хоче від життя. Його цілеспрямованості можна було тільки позаздрити. Він цікавився історією, аналізував події, робив висновки. І вже тоді мав усвідомлення того, що їхнє покоління стоїть на порозі доленосних змін.
Дуже рада була зустріти Анатолія, коли прийшов на День учителя із величезним букетом троянд. Статечний дорослий чоловік, а зайшов у свій клас із таким хвилюванням, як школяр. Він ніколи не стояв осторонь проблем школи, не забуває вчителів. Зараз основна проблема – матеріально-технічна база закладу . Й Анатолій Долеско всіляко нам сприяє у її вирішенні. Раніше він згуртовував однокласників для вирішення питань , а тепер впливових людей та меценатів, які допомагають школам міста виживати у складні часи недофінансування.
Я переконана: з нього вийде хороший політик. Хоча сам він із політикою ніколи не хотів себе пов`язувати. Він умілий керівник, організатор - такі люди потрібні Чернігову. Щоб відчувалася рука дбайливого господаря. Переконана, що з таким представником у Верховній Раді у Чернігова велике майбутнє.
PR
Останні новини Чернігівщини
Ліцей №12 отримав сучасне обладнання для занять з робототехніки від міста-побратима Градець-Кралове 17:27
У межах партнерства між Черніговом та містом-побратимом Градець-Кралове (Чеська Республіка) Чернігівський ліцей №12 отримав цінну допомогу — сучасні навчальні набори для занять з робототехніки.
Семенівська та Гончарівська громади отримали сучасні автівки за підтримки міжнародних партнерів 16:44
Минулого тижня Стабілізаційна платформа, яка працює на замовлення Федерального міністерства закордонних справ Німеччини, передала фургони Volkswagen Crafter Семенівській та Гончарівській громадам.
Викрали дівчину, вимагаючи повернути неіснуючий борг, – підозрюються двоє жителів Ніжина 16:12
За процесуального керівництва Ніжинської окружної прокуратури повідомлено про підозру двом жителям міста Ніжина у вимаганні, вчиненому за попередньою змовою групою осіб,в умовах воєнного стану та незаконному викраденні людини (ч. 4 ст. 189, ч. 2 ст. 146 КК України).
Поліція в обличчях: «На варті справедливості в умовах війни» – історія слідчої поліції з Новгорода-Сіверського Галини Острик 15:34
Капітан поліції Галина Острик — слідча слідчого відділення Новгород-Сіверського райвідділу поліції.