Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 26 березня, 15:03:00

Голосую за Анатолія Долеско

17.10.2014   10:56Агенцiя

Біатлоністи з кандидатом визначилися.

Оксана Хвостенко, чотирикратна призерка чемпіонату світу з біатлону:

— На питання, як я пов’язала своє життя зі спортом, відповідаю просто: прийшла покататися на лижах і… залишилася тут до сьогодні. Раніше умов на цій базі практично не було. Тренувалися з перешкодами, бо траса вся у вибоїнах, часто доводилося падати. Але без цього у великому спорті ніяк.
Нині лижна траса в Чернігові вважається однією з найкращих в Україні. Створюються умови для розвитку дітей — їх не порівняєш із тими, коли ми тренувалися.

Маленьких спортсменів тут тренуються, а ми допомагаємо цим талантам стати ще вправнішими. Групи переповнені, особливо взимку, людського ресурсу фізично не вистачає. Утім, навіть не це найбільша проблема чернігівських біатлоністів та лижників.

Лижна траса була неосвітлена, і пізньої пори проводити заняття не було змоги, особливо у зимовий та осінній період.

Коли на нашу базу приїхав Анатолій Долеско й почав розказувати, що допоможе вирішити проблеми із безпросвітним майбутнім траси, у нас зародилася надія. Утім, строки, які від пообіцяв (а це всього лише тиждень), нам здавалися нереальними. Коли ж побачили електриків та перші встановлені ліхтарі, повірили в диво. Ви навіть не уявляєте собі, наскільки це важливо для нас, тренерів, для діток, які тут займаються.

Переконана: біатлонній базі в Чернігові не буде рівних. Більше того, це не просто освітлена траса, це внесок у світле майбутнє наших спортсменів. А вони, я впевнена, не підведуть. Наша збірна найурожайніша в Україні за кількістю нагород на різних змаганнях Європи та світу.

Я знаю, що й сам Анатолій Долеско колись професійно займався спортом. Він розуміє, наскільки це важливо, тому й усіляко підтримує наші ініціативи та починання.
Біатлоністи Чернігівщини — за Долеско!

Саме такі люди потрібні Чернігову

Олена Жовтопляс, директор Чернігівського ліцею №15:


-Як зараз пам`ятаю 1987-й рік. Саме тоді я прийшла в нашу школу № 15 директором :тільки уявити – майже 3000 дітей, 78 класів! Не школа, а вулик! І в цьому вулику я вже 27-м років.

Кожен день у школі -це маленька історія, що повторюється з дня у день, з року в рік. Але з усього все ж таки врізаються в пам`ять окремі учні- особливо обдаровані, відмінники, діти із нестандартним мисленням та поглядом на світ.

У нас зберігаються всі журнали минулих років. Отак відкриваєш, і тут тобі всі списки, кожного починаєш згадувати. 89-й рік особливо запам`ятався. Саме тоді ми створили учнівське самоврядування. Це була ініціатива самих же дітей. Хлопці допомагали найбільше. Анатолій завжди був попереду. По-господарськи виважено підходив до будь-якої справи. Легко організовував навколо себе інших однокласників.

Ось його оцінки. Майже одні п`ятірки. З української мови з хлопців тільки у нього було «відмінно». Дуже старанний, уроків не прогулював. Встигав ще й виступати із естрадним оркестром. В актовій залі в нас була радіорубка -там до пізнього вечора грали.

Анатолій ще в школі був не по дитячому дорослий, уже тоді знав, чого хоче від життя. Його цілеспрямованості можна було тільки позаздрити. Він цікавився історією, аналізував події, робив висновки. І вже тоді мав усвідомлення того, що їхнє покоління стоїть на порозі доленосних змін.

Дуже рада була зустріти  Анатолія, коли прийшов на День учителя із величезним букетом троянд. Статечний дорослий чоловік, а зайшов у свій клас із таким хвилюванням, як школяр. Він ніколи не стояв  осторонь проблем школи, не забуває вчителів. Зараз основна проблема  – матеріально-технічна база закладу . Й Анатолій Долеско всіляко нам сприяє у її  вирішенні. Раніше він  згуртовував однокласників для вирішення питань , а тепер впливових людей та меценатів, які допомагають школам міста виживати у складні часи недофінансування.

Я переконана: з нього вийде хороший політик. Хоча сам він із політикою ніколи не хотів себе пов`язувати. Він умілий керівник, організатор - такі люди потрібні Чернігову. Щоб відчувалася рука дбайливого господаря. Переконана, що з таким представником у Верховній Раді у Чернігова велике майбутнє.

PR

Останні новини Чернігівщини

У Чернігівському районі поліція допомогла розшукати зниклу дворічну дитину 11:06

Пошукова операція за участю поліції тривала понад 5 годин: дівчинку знайшли живою і неушкодженою в болоті за 800 метрів від дому.

Компенсація за комунальні послуги власникам пошкоджених квартир. Виконком погодив відповідну Програму

Компенсація за комунальні послуги власникам пошкоджених квартир. Виконком погодив відповідну Програму 11:02

Програма компенсації комунальних послуг, наданих мешканцям багатоповерхової забудови Чернігова, житло яких пошкоджено внаслідок російської військової агресії. Її затвердили на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради сьогодні, 22 березня.

#Лютий #Опір #Прилуки — телепрем’єра на місцевих каналах Суспільного

#Лютий #Опір #Прилуки — телепрем’єра на місцевих каналах Суспільного 10:54

26 березня о 21:30 дивіться на місцевих каналах Суспільного Мовлення документальний проєкт Суспільне Чернігів #Лютий #Опір #Прилуки. Онлайн-трансляція ефіру — на сайтах місцевих каналів.

Лідія Падалка: «Служба зайнятості фінансово підтримує роботодавців, які працевлаштовують безробітних»

Лідія Падалка: «Служба зайнятості фінансово підтримує роботодавців, які працевлаштовують безробітних» 10:50

Служба зайнятості цьогоріч реалізує низку активних програм, спрямованих на створення нових і збереження існуючих робочих місць, розвиток бізнесу тазабезпечення ефективної зайнятості населення.Зокрема, шляхом надання фінансової підтримки роботодавцям.

Стартував конкурс, за яким ветерани можуть отримати 1,5 мільйона гривень на відкриття та розвиток бізнесу

Стартував конкурс, за яким ветерани можуть отримати 1,5 мільйона гривень на відкриття та розвиток бізнесу 10:48

24 березня починається відбір заявок на програму фінансування ветеранського бізнесу #Варто “РобиТИ своє”.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини