Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 18 червня, 01:51:08

Будемо з хлібом!

29.08.2014   07:48

Законом України «Про внесення змін до Закону України «Про зерно та ринок зерна в Україні» (щодо оптимізації формування зернових ресурсів України)» скасовано механізм формування регіональних ресурсів зерна.

В той же час, продовжує функціонувати більш ефективний механізм забезпечення стабільних цін на хліб, а саме – реалізація Аграрним фондом борошна за фіксованими цінами хлібопекарським підприємствам для виробництва хліба сортів масового вжитку.

Постачання хлібозаводам борошна здійснюватиметься за умови забезпеченості ПАТ «Аграрний фонд» продовольчим зерном пшениці та жита.

Саме тому в області проводиться активна робота щодо формування державних ресурсів зерна. Зокрема, контролюється хід виконання програми державних форвардних закупівель зерна, відповідно до контрактів, укладених товаровиробниками Чернігівської області з ПАТ «Аграрний фонд». Станом на 28 серпня на зернозберігаючі хлібоприймальні підприємства вже надійшло 20,5 тисяч тонн зерна або 72,2% від загального обсягу.

Хлібозаводами області отримано 2,9 тисяч тонн борошна, виробленого із зерна державного інтервенційного фонду.

– Зерно з державних резервів протягом року буде перероблено на борошно для хлібозаводів області, що дозволить підтримувати стабільну ситуацію на ринку хліба. Чернігівщина гарантовано буде забезпечена хлібом та хлібобулочними виробами. І їх ціна буде поміркована, - повідомив голова обласної державної адміністрації Володимир Івашко.
 

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 19 нових випадків COVID-19

Виявлено 19 нових випадків COVID-19 16:42

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 17 червня в області зафіксовано 19 нових випадків COVID-19.

Як надавати правову допомогу особам, які постраждали від домашнього насильства навчались у Чернігові

Як надавати правову допомогу особам, які постраждали від домашнього насильства навчались у Чернігові 15:00

Для того, щоб надати практичні поради як спілкуватись з особою постраждалою від домашнього насильства та забезпечити належний правовий супровід, Чернігівським громадським комітетом захисту прав людини було проведено навчальний захід для працівників системи безоплатної правової допомоги Чернігівщини

Дорожня пригода без потерпілих – нетверезого водія зупинив відбійник

Дорожня пригода без потерпілих – нетверезого водія зупинив відбійник 13:25

Сьогодні близько другої ночі один з екіпажів патрульної поліції отримав інформацію, що на 129 кілометрі автодороги “Київ-Чернігів-Нові Яриловичі” сталася дорожньо-транспортна пригода – автомобіль Mazda здійснив наїзд на металевий відбійник.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 1938 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 1938 осіб 13:19

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 17 червня в області першою та другою дозою щеплено 47 982 людини.

За відвідування незаконно окупованої території 2-м іноземцям на 3 роки заборонено в’їзд в Україну

За відвідування незаконно окупованої території 2-м іноземцям на 3 роки заборонено в’їзд в Україну 11:53

Громадянина Німеччини та його дружину - громадянку Російської Федерації, які в порушення чинного законодавства України відвідували територію окупованого Криму через закритий Урядом України автомобільний ППр «Керч», виявили прикордонники Чернігівського загону.