Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 2 квітня, 05:09:54

Чернігів - місто патріотів. Доведено

05.08.2014   14:49Агенцiя

Безстрокова акція «Чернігів – місто патріотів» старутвала 12 квітня у Чернігові. Вона була ініційована та втілена в життя активістами Чернігівського осередку ВМГО «Молодь Демократичного Альянсу».

Минуло 4 місяці від початку проекту і є досягнення, якими хочуть поділитися активісти. За час акції було реалізовано 3625 прапорі, а, значить, кожен вісімдесятий житель Чернігова тепер має національний стяг. Крім того було реалізовано 535 метрів стрічок, загальну довжину яких можна порівняти з виставленими 53 тролейбусами.


«Чернігів – місто патріотів» органічно вписався в чимало заходів, що проходили за цей період в місті. Таким чином, національною символікою були прикрашені такі дійства: Всеукраїнський суботник «Зробимо Україну чистою» (12 квітня), автопробіги за єдність України (19 квітня та 9 травня), Велодень (18 травня), Конституційна фото-сесія (28 червня), молодіжний фестиваль «На всю котушку»(29 червня), щотижневі народні Віче.

Гроші, отримані від реалізації прапорів, активісти витратили на пошиття нових партій прапорів та організацію низки патріотичних акцій: «Патріотична хода малят», «День доброти» та «Донбас, почуй Україну». Також частина прапорів та стрічок буде відправлена солдатам в зону АТО.

Чернігівська хвиля патріотизму також настигла чимало міст України, де згодом стартували подібні проекти. Дружніми містами патріотів стали: Суми, Ніжин, Бровари, Дніпропетровськ та Київ. Також окремі прапори були подаровані друзям організації з таких міст : Чернівці, Черкаси та Сімферополь. Крім того, національна символіка акції «Чернігів – місто патріотів» тішить жителів таких куточків за межами України, як Польща, Трір, Брюсель, Бельгія, Дортмунд та Вільнюс.

«Чернігів – місто патріотів» не припиняє своєї діяльності.

Прес-служба Чернігівського осередку ВМГО «Молодь Демократичного Альянсу».

Останні новини Чернігівщини

«Творча майстерня» для дітей: поліцейські Чернігівщини продовжують проводити арт-терапевтичні заходи 12:19

Психологи Головного управління Національної поліції Чернігівської області продовжують роботу в напрямку арт-терапії «Творча майстерня» для дітей поліцейських, які на собі відчули всі страхи бойових дій у Чернігові та потребують психологічної підтримки.

Як пройти реабілітацію після ампутації та встановити протез за державної підтримки 12:07

Війна кардинально змінила життя мільйонів українців — як цивільних, так і військових.

Дитячим будинкам сімейного типу Чернігівщини надали допомогу від першої леді України Олени Зеленської 12:05

У Чернігівській області вже вдруге дитячі будинки сімейного типу отримали благодійну допомогу від першої леді Олени Зеленської.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини