Депутати Михайло Чечетов та Анатолій Мирошниченко зустрілися з партійним активом області
26 червня відбулася зустріч активу Щорської, Чернігівської, Ріпкінської та Городнянської районних організацій Партії регіонів з народним депутатом України Михайлом Чечетовим та головою Чернігівської обласної організації Партії регіонів Анатолієм Мирошниченко.
Під час зустрічі були обговорені найбільш важливі питання, які сьогодні цікавлять і хвилюють майже кожного члена партії.
Анатолій Мирошниченко зауважив, що Партія регіонів виступає за мир, єдність та унітарність України.
«Ми будемо прикладати усі свої зусилля, щоб досягти миру та спокою в нашій державі. Партія не буде міняти назву, але лави Партії регіонів повинні очиститися. І вже сьогодні вони дуже успішно очищаються. Хтось біжить до інших партій, а дехто просто покидає лави партії. Зараз залишилося близько 30% членів партії, але це ті люди до яких можна повернутися спиною і не боятися», - сказав голова обласної організації.
«У нас в розробці багато проектів і їх втілення планується у найближчому майбутньому. Вже почав діяти проект встановлення дитячих майданчиків, але це тільки початок. Ми хочемо і будемо працювати на благо територіальної громади Чернігівщини», - відмітив Анатолій Мирошниченко.
Також він подякував тим, членам партії, які залишилися у складі партії навіть у складні часи.
Народний депутат України Михайло Чечетов, зазначив, що Україна повинна бути єдиною і цілісною державою.
«Наша основна задача зробити все, щоб в Україні припинилася війна. Мир та спокій обов’язково будуть досягнуті. Партія регіонів була, є і буде однією з найвпливовіших політичних сил і вона обов’язково буде динамічно розвиватися. Ми для цього зробимо усе можливе», - сказав народний депутат.
Прес-служба Чернігівської обласної
організації Партії регіонів
Останні новини Чернігівщини
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.