Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 25 квітня, 00:58:46

Володимир Хоменко: "Спільними зусиллями влади, сільських громад та бізнесу ми зробимо життя людей на селі більш комфортним". ФОТО

24.12.2013   20:21

На цьому наголосив голова обласної державної адміністрації під час ознайомлення з роботою молочно-товарного комплексу ТОВ «Крок-Агро» у с. Галиця Ніжинського району та ТОВ «Крок-УкрЗалізБуд» у с. Білорічиця Прилуцького району.

Основний напрямок роботи підприємства ТОВ «Крок-Агро» в рослинництві – вирощування зернових та кормових культур, у тваринництві – розведення ВРХ молочних порід, поголів’я якої становить 948 голів, в тому числі корів - 457 голів.

Підприємством також надається спонсорська допомога на розвиток соціальної сфери населеного пункту с. Галиця.

Стратегія підприємства «Крок-УкрЗалізБуд» - сталий розвиток, впровадження позитивного досвіду зарубіжних сільськогосподарських виробників, підтримка соціальної інфраструктури району.

ТОВ «Крок-УкрЗалізБуд» є багатогалузевим господарством, яке спеціалізується в рослинництві на вирощуванні зернових та олійних культур, має власний комбікормовий завод об’ємом зберігання 33,5 тис. тонн зерна, в тваринництві – на молочно – м’ясному скотарстві, свинарстві.

В 2010 році підприємством збудований новий доїльний зал німецької фірми „Вестфалія”, завдяки якому утримується молоко класу „Екстра” — найвищого ґатунку та введено в експлуатацію молочний комплекс на 650 голів корів. В 2011 році побудовано приміщення для народження та відгодівлі 80 телят з сучасним доїльним залом. В 2013 році побудовано приміщення для утримання 340 голів ВРХ.

Підприємством залучено близько 28,5 млн.грн. Капіталовкладення направляються на впровадження нових технологій виробництва сільськогосподарської продукції, підвищення культури землеробства і тваринництва.

Як відзначив очільник області, функціонування таких підприємств є прикладом успішної реалізації на теренах області Програми економічних реформ на 2010-2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава». «Це – основа розвитку всього населеного пункту: робочі місця, де людина у сільській місцевості може заробити гроші для себе та для своєї родини, відрахування до фондів та бюджетів усіх рівнів тощо», - зауважив Володимир Хоменко.

За його словами, для області дуже важлива галузь тваринництва, оскільки подальший розвиток нашої території може відбуватися лише за рахунок інтенсифікації та розвитку аграрно-промислового комплексу.

«У рослинництві ми вже досягли певних результатів – в цьому році отримали більше трьох мільйонів тонн зерна. Але треба розуміти, що це не межа і його буде більше.

Враховуючи те, що основне зерно в нас фуражне, воно є доброю кормовою базою для розвитку тваринництва.

І наше завдання в тому, щоб цей технологічний цикл «від поля – до столу» відбувався за рахунок конверсування корму через тварин і потім йшов у переробку. Це все буде давати нам новий стимул для розвитку сільських територій, створення соціальних умов для життя людей.

Спільними зусиллями влади, сільських громад та бізнесу ми зробимо життя людей на селі більш комфортним», - наголосив Володимир Хоменко.

Аналізуючи загальні підсумки року, що минає, голова облдержадміністрації зазначив, що впродовж року робота органів виконавчої влади та місцевого самоврядування в зосереджувалась на забезпеченні подальшого розвитку економіки та соціальної сфери, виконання доручень та завдань Президента України.

«Плани на майбутнє у нас великі, наразі ми допрацьовуємо бюджет наступного року. Це бюджет розвитку, бюджет перспективи. Нам є і буде над чим працювати», - підкреслив Володимир Хоменко.

ФОТО Віктора Кошмала

Останні новини Чернігівщини

365 пожеж в природній екосистемі Чернігівщини з початку року: чому виникають та як запобігти 18:11

«До речі, це майже в два рази більше, ніж за аналогічний період минулого року (186 надзвичайних ситуацій), – повідомив на брифінгу в офіційному медіацентрі ОВА Олександр Бобро, заступник начальника Головного управління із запобігання надзвичайним ситуаціям ГУ ДСНС України в області. – 356 із них – суха трава та сміття на відкритих територіях, а 9 пожеж – це лісові масиви та насадження».

Бізнес, який постраждав під час ракетних ударів 17 квітня, може отримати грант на відновлення від МОМ 18:08

Міжнародна організація з міграції (МОМ) в рамках проєкту «Життєздатність+ Економічна інтеграція внутрішньо переміщених осіб та постраждалих від війни», що фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) через Банк розвитку KfW, допоможе чернігівським підприємцям.

На Чернігівщині до 11 років позбавлення волі засуджено двох російських військових, які катували та жорстоко поводились з цивільним 18:03

Поліція завершила досудове розслідування та скерували до суду провадження, щодо двох російських військовослужбовців, які 6 березня 2022 року затримали цивільного місцевого мешканця у селі Слобода Чернігівського району. Чоловіка тяжко побили та погрожували спалити живцем.

Майстер–клас для спортивної спільноти Чернігівщини від володаря першої олімпійської медалі на Чернігівщині Олександра Батюка 18:01

Цьогоріч виповнюється сорок років з часу проведення XIV Зимових Олімпійських ігор у місті Сараєво (на той час Соціалістична Федеративна Республіка Югославія). Тоді у далекому 1984 році на цих престижних міжнародних змаганнях наш земляк, відомий український лижник Олександр Батюк виборов срібло у складі команди з лижної естафети 4х10 км.

На Чернігівщині запрацювали одразу дев’ять поліцейських станцій 11:39

Сьогодні в Остерській ТГ та ще у восьми громадах області розпочали роботу нові поліцейські станції. Допомагати, дбати про безпеку і захищати місцевих мешканців відтепер будуть дев’ять поліцейських офіцерів громад.