Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 25 березня, 07:38:48

Юстиція нагадує, що громадські організації мають привести свої статути відповідно до нового законодаства

10.12.2013   14:10Агенцiя

З 1 січня 2013 року вступив в силу Закон України "Про громадські об'єднання" (далі - Закон), який регулює створення та діяльність громадських об'єднань.

Зважаючи на це, передбачається, що статути громадських організацій, спілок громадських організацій, які зареєстровані до 1 січня 2013 року мають бути приведені у відповідність до Закону упродовж п'яти років із дня введення його в дію. Реєстрація змін до статуту (положення), пов'язаних із введенням Закону в дію, здійснюється без справляння плати за реєстраційні дії упродовж п'яти років з дня введення Закону в дію.

Зареєстроване громадське об'єднання вносить зміни до статуту громадського об'єднання в порядку, визначеному статутом цього об'єднання, з урахуванням норм цього Закону.

Для цього необхідно:
1) прийняти рішення про скликання вищого керівного органу управління громадського об'єднання;
2) провести засідання вищого керівного органу управління громадського об'єднання;
3) розглянути питання внесення змін до статуту та доповнити статут відомостями, наявність яких визначає стаття 11 Закону.

Відповідно до пункту 6 статті 14 Закону зареєстроване громадське об'єднання для повідомлення про зміни до статуту подає (надсилає) до уповноваженого органу з питань реєстрації такі документи:
1) заяву довільної форми;
2) заповнену реєстраційну картку про внесення змін до відомостей про юридичну особу, які містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців;
3) примірник оригіналу (нотаріально засвідчена копія) рішення вищого органу управління громадського об'єднання(Загальні збори, Конференція та ін.) про внесення змін до статуту, прийнятого в порядку, визначеному статутом громадського об'єднання, та оформленого з дотриманням частини другої статті 9 Закону;
4) засвідчений печаткою громадського об'єднання примірник оригіналу або нотаріально засвідчену копію протоколу засідання керівного органу громадського об'єднання(Правління, Рада та ін..), на якому відповідно до статуту було скликано засідання вищого органу управління;
5) два примірники статуту з внесеними змінами;
6) примірник оригіналу (дублікат) статуту.
Повідомлення та вищеперелічені документи про зміни до статутів громадських організацій приймаються Сектором легалізації об’єднань громадян реєстраційної служби Чернігівського міського управління юстиції, що знаходиться за адресою: місто Чернігів, вулиця Любецька, 40-А, телефон 651-537.

За повідомленням сектору легалізації об’єднань громадян реєстраційної служби Чернігівського міського управління юстиції

Останні новини Чернігівщини

У Чернігівському районі поліція допомогла розшукати зниклу дворічну дитину 11:06

Пошукова операція за участю поліції тривала понад 5 годин: дівчинку знайшли живою і неушкодженою в болоті за 800 метрів від дому.

Компенсація за комунальні послуги власникам пошкоджених квартир. Виконком погодив відповідну Програму

Компенсація за комунальні послуги власникам пошкоджених квартир. Виконком погодив відповідну Програму 11:02

Програма компенсації комунальних послуг, наданих мешканцям багатоповерхової забудови Чернігова, житло яких пошкоджено внаслідок російської військової агресії. Її затвердили на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради сьогодні, 22 березня.

#Лютий #Опір #Прилуки — телепрем’єра на місцевих каналах Суспільного

#Лютий #Опір #Прилуки — телепрем’єра на місцевих каналах Суспільного 10:54

26 березня о 21:30 дивіться на місцевих каналах Суспільного Мовлення документальний проєкт Суспільне Чернігів #Лютий #Опір #Прилуки. Онлайн-трансляція ефіру — на сайтах місцевих каналів.

Лідія Падалка: «Служба зайнятості фінансово підтримує роботодавців, які працевлаштовують безробітних»

Лідія Падалка: «Служба зайнятості фінансово підтримує роботодавців, які працевлаштовують безробітних» 10:50

Служба зайнятості цьогоріч реалізує низку активних програм, спрямованих на створення нових і збереження існуючих робочих місць, розвиток бізнесу тазабезпечення ефективної зайнятості населення.Зокрема, шляхом надання фінансової підтримки роботодавцям.

Стартував конкурс, за яким ветерани можуть отримати 1,5 мільйона гривень на відкриття та розвиток бізнесу

Стартував конкурс, за яким ветерани можуть отримати 1,5 мільйона гривень на відкриття та розвиток бізнесу 10:48

24 березня починається відбір заявок на програму фінансування ветеранського бізнесу #Варто “РобиТИ своє”.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини