Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 25 червня, 06:00:54

Володимир Хоменко: “Наше завдання – забезпечення соціального захисту найбільш вразливих верств населення Чернігівщини”

04.10.2013   17:03

Важливим завданням державної соціальної політики є підвищення ефективності програм соціальної підтримки, посилення їхнього адресного спрямування на підтримку вразливих верств населення, впровадження заходів для соціальної адаптації сімей і дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

4 жовтня в рамках робочої поїздки до Козелецького району голова обласної державної адміністрації Володимир Хоменко відвідав Козелецький центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів.

У центрі надаються психологічні, освітні, логопедичні, реабілітаційні послуги, послуги загальнорозвиткового характеру, трудової реабілітації та домашній патронат.

Соціально-педагогічним патронатом охоплено сім’ї з дітьми, які потребують корекції фізичного та розумового розвитку, або з дітьми, які з інших причин не відвідують дошкільних навчальних закладів (відсутність чи віддаленість дошкільних закладів, фізична неспроможність батьків водити дитину до закладу).

На виконання нових соціальних ініціатив Президента України “Діти – майбутнє України” розпорядженням голови Козелецької районної державної адміністрації відкрито відділення денного перебування для дітей-інвалідів, дітей групи ризику та дітей з психічними захворюваннями на базі Козелецького центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів на дві групи. Для належного забезпечення роботи новоствореного відділення та умов перебування дітей з особливими потребами площу адміністративної будівлі центру збільшено на 107,1 м², проведено ремонтні роботи по облаштуванню власного харчоблоку та кімнат для занять з дітьми.

Очільник області ознайомився з роботою закладу, оглянув кабінети соціальної реабілітації, трудової терапії, психологічної реабілітації та логопедичної корекції, переобладнану частину харчоблоку.

Голова облдержадміністрації та голова облспоживспілки, депутат обласної ради Анатолій Мирошниченко вручили подарунки: обладнання для покращення матеріально-технічної бази Центру та іграшки дітям.

За словами Володимира Хоменка, в області ведеться значна робота щодо соціальної адаптації дітей з обмеженими фізичними можливостями, їх доступу до освітнього процесу, отримання реабілітаційних послуг. Працюють 4 центри соціальної реабілітації дітей-інвалідів – у Чернігові, Ніжині, Прилуках та Козельці.

“Це конкретні кроки по виконанню соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича, зокрема, “Діти – майбутнє України”. І ця робота на рівні області буде продовжуватися, щоб охопити необхідними послугами всіх дітей, яку цього потребують. Наше завдання – забезпечення соціального захисту найбільш вразливих верств населення. І те, що досягнуто сьогодні в регіоні у цьому напрямку – основа для пошуку, розвитку і кроків у майбутнє.

Це спільна робота влади, соціальних служб, депутатського корпусу. Тільки разом ми зможемо забезпечити виконання поставлених завдань щодо підвищення соціального захисту та рівня життя найбільш уразливих верств населення Чернігівщини”, – підкреслив Володимир Хоменко.
 

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 32 нові випадки COVID-19

Виявлено 32 нові випадки COVID-19 17:08

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 24 червня в області зафіксовано 32 нові випадки COVID-19.

У Чернігові створений ще один орган самоорганізації населення

У Чернігові створений ще один орган самоорганізації населення 15:01

Чернігівська міська рада на засіданні 24 червня, відповідно до законодавства, дала дозвіл на створення органу самоорганізації населення (ОСН) «Вуличний комітет по вул. Приміській в м. Чернігові».

До 25-ї річниці Конституції України. Конституційний процес в архівних документах

До 25-ї річниці Конституції України. Конституційний процес в архівних документах 14:58

Напередодні 25-ї річниці Конституції України пропонуємо ознайомитися з копіями архівних документів, присвячених історії прийняття Основного Закону.

Децентралізація та туризм: як громадам використати наявний туристично-рекреаційний потенціал

Децентралізація та туризм: як громадам використати наявний туристично-рекреаційний потенціал 14:54

Така тема дводенного навчання за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації голів та заступників голів територіальних громад, яке сьогодні розпочалося у Чернігівському регіональному центрі підвищення кваліфікації.

До Регламенту Чернігівської міськради внесені передбачені законодавством зміни щодо голосування в земельних питаннях

До Регламенту Чернігівської міськради внесені передбачені законодавством зміни щодо голосування в земельних питаннях 12:51

На сесійному засіданні Чернігівської міської ради 24 червня першим питанням затверджені зміни до її Регламенту, які пов’язані зі змінами законодавства по земельних питаннях.