Голова облдержадміністрації Володимир Хоменко зустрівся з делегацією Соціалістичної Республіки В’єтнам
18 вересня голова обласної державної адміністрації Володимир Хоменко зустрівся з делегацією провінції Ка Мау Соціалістичної Республіки В’єтнам.
Під час зустрічі, яка пройшла в режимі конструктивного діалогу, обговорено актуальні напрямки співробітництва та перспективи взаємовигідних відносин між Чернігівською областю та провінцією Ка Мау.
Довідка. За підсумками 2012 року зовнішній товарообіг області з В’єтнамом виріс на 22,1% у порівнянні з 2011 роком та склав майже 1 мільйон доларів США.
З області до В’єтнаму експортувалися текстильний одяг, продукція борошномельно-круп’яної промисловості, шерсть.
У свою чергу, для підприємців області був цікавим імпорт продукції хімічної промисловості, різноманітних готових виробів, електричних машин та обладнання взуття, бавовняних тканин, полімерних матеріалів.
Останні новини Чернігівщини
У Чернігові презентували поетичну збірку та виставку картин Оксани Рудич 11:56
У Чернігові відбулася презентація нової поетичної збірки "Трансформація" та виставки живопису чернігівки Оксани Рудич, яка є психхологинею у Збройних силах України.
Нічна атака на Чернігівщину: пошкоджено відбудований ліцей та цивільну інфраструктуру 09:48
Цієї ночі ворог масовано атакував селище Михайло-Коцюбинське – 4 вибухи.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:39
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
Обирати майбутнє свідомо: у Чернігові відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи 09:03
У Чернігові 11 червня відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи у Чернігівській міській територіальній громаді. Захід об’єднав усіх учасників профорієнтаційного процесу міста: представників освітянської спільноти, учнів та учениць, місцевого бізнесу, партнерських організацій і влади.