Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 25 червня, 07:20:36

Відбулася VII чергова звітно-виборча конференція Чернігівської міської організації ветеранів

12.10.2011   15:05

У ході конференції було переобрано голову ради ветеранів Ірину Миколаївну Четвертак, обрано заступника голови, секретаря та членів міської ради ветеранів.

11 жовтня у Чернігівській міській раді відбулася звітно-виборча конференція міської організації ветеранів.

У роботі конференції взяли участь 65 делегатів – учасники первинних ветеранських організацій, активісти ветеранського руху міста, а також почесні гості конференції заступник міського голови Станіслав Віхров, представники управлінь і відділів міської та районних у місті рад, територіальних центрів, обласної ветеранської організації та активісти громадських організацій міста.

За інформацією голови організації Ірини Четвертак на сьогодні Чернігівська міська ветеранська організація нараховує 21783 ветерани війни і праці, у тому числі 5366 учасників війни, з них 1528 – учасники бойових дій у роки Великої Вітчизняної війни, 2927 інвалідів війни; ветеранів праці 11490, з них 5817 – дітей війни. У місті проживає 11 осіб, які брали участь у звільненні Чернігова від німецько-фашистських загарбників та 5 Героїв Соціалістичної Праці.

Затверджено комісії при міській раді та їх керівників, а саме комісія з соціально-побутових питань, комісія по роботі з молоддю, комісія по роботі з волонтерами, комісія по роботі з ветеранами праці та комісія по роботі з ветеранами війни.

Виступаючи перед присутніми, Ірина Четвертак зазначила, що Чернігівська міська організація ветеранів активізує свою діяльність з вирішення соціально важливих питань ветеранів: ремонту квартир, придбання слухових апаратів, заміни газового та сантехнічного устаткування, надання матеріальної допомоги та забезпечення безкоштовними ліками.

“Міська влада допомагає нам у вирішенні багатьох проблем, які стосуються ветеранів війни та праці”, – наголосила І. Четвертак.

Вона підкреслила, що за 2008-2011 роки відбулося 11 зустрічей ветеранського активу з міським головою Олександром Соколовим. Питання, що розглядалися під час зустрічей, вирішувалися якісно і оперативно.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 32 нові випадки COVID-19

Виявлено 32 нові випадки COVID-19 17:08

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 24 червня в області зафіксовано 32 нові випадки COVID-19.

У Чернігові створений ще один орган самоорганізації населення

У Чернігові створений ще один орган самоорганізації населення 15:01

Чернігівська міська рада на засіданні 24 червня, відповідно до законодавства, дала дозвіл на створення органу самоорганізації населення (ОСН) «Вуличний комітет по вул. Приміській в м. Чернігові».

До 25-ї річниці Конституції України. Конституційний процес в архівних документах

До 25-ї річниці Конституції України. Конституційний процес в архівних документах 14:58

Напередодні 25-ї річниці Конституції України пропонуємо ознайомитися з копіями архівних документів, присвячених історії прийняття Основного Закону.

Децентралізація та туризм: як громадам використати наявний туристично-рекреаційний потенціал

Децентралізація та туризм: як громадам використати наявний туристично-рекреаційний потенціал 14:54

Така тема дводенного навчання за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації голів та заступників голів територіальних громад, яке сьогодні розпочалося у Чернігівському регіональному центрі підвищення кваліфікації.

До Регламенту Чернігівської міськради внесені передбачені законодавством зміни щодо голосування в земельних питаннях

До Регламенту Чернігівської міськради внесені передбачені законодавством зміни щодо голосування в земельних питаннях 12:51

На сесійному засіданні Чернігівської міської ради 24 червня першим питанням затверджені зміни до її Регламенту, які пов’язані зі змінами законодавства по земельних питаннях.