Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 20 серпня, 16:47:38

Недопущення підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги – головне завдання для влади

03.08.2013   13:22

Питання тарифно-цінової політики є дуже актуальним, оскільки розмір тарифів безпосередньо впливає на життєвий рівень та платоспроможність населення. Саме тому перед органами виконавчої влади стоїть завдання недопущення підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги.

На виконання протокольного рішення засідання Кабінету Міністрів України від 19 червня № 41, з метою забезпечення перевірки економічної обґрунтованості тарифів на житлово-комунальні послуги, які були підвищені органами місцевого самоврядування з початку 2013 року, та вжиття заходів щодо скасування завищених тарифів розпорядженням голови облдержадміністрації створено обласну робочу групу з перевірки економічної обґрунтованості тарифів на житлово-комунальні послуги. Робочою групою було проведено перевірки 11 підприємств житлово-комунального господарства області.

2 серпня заступник голови облдержадміністрації Віктор Геращенко провів чергове засідання робочої групи, де були розглянуті всі подані підприємствами матеріали.

За результатами проведеної роботи робоча група рекомендувала частині підприємств житлово-комунального господарства області здійснити перерахунки тарифів згідно з виявленими порушеннями та зауваженнями, зменшивши їх на відповідну величину та внести зміни до відповідних рішень розпорядчих органів. Решті ж підприємств – припинити дію скорегованих тарифів та зобов’язати здійснити розрахунки тарифів відповідно до діючого законодавства.

Останні новини Чернігівщини

Прокуратура повернула майно та архів КП «Чернігівське МБТІ» у власність громади

Прокуратура повернула майно та архів КП «Чернігівське МБТІ» у власність громади 10:13

На виконання рішення суду за позовом прокурора забезпечено повернення рухомого майна КП «Чернігівське МБТІ» Чернігівської обласної ради

Ваучер на навчання від служби зайнятості: на вибір - 155 професій та спеціальностей за державний кошт

Ваучер на навчання від служби зайнятості: на вибір - 155 професій та спеціальностей за державний кошт 10:08

З початку 2025 року вже 328 мешканців області скористалися шансом безоплатно здобути професію або підвищити свою кваліфікацію завдяки ваучеру на навчання від служби зайнятості. Переважна більшість з них – це громадяни 45+. Також є учасники бойових дій, внутрішні переселенці, люди з інвалідністю.

Поліцейські виявили на Ніжинщині двох водіїв з рівнем алкоголю, що у 16 разів перевищував норму

Поліцейські виявили на Ніжинщині двох водіїв з рівнем алкоголю, що у 16 разів перевищував норму 10:06

Поліція притягнула до адмінвідповідальності двох водіїв у Ніжинському районі, які кермували транспортом у нетверезому стані – у обох чоловіків вміст алкоголю в крові становив 3,34 проміле, що у більш ніж 16 разів перевищує допустиму норму.

Допомога сім’ям захисників і постраждалим чернігівцям: виконком затвердив нові виплати

Допомога сім’ям захисників і постраждалим чернігівцям: виконком затвердив нові виплати 10:04

На засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради 19 серпня погодили надання одноразової матеріальної допомоги восьми особам — членам сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України. Загальна сума виплат — 413 334 грн.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:03

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждали.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини