Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 26 січня, 01:35:15

Віце-прем’єр-міністр України К. Грищенко взяв участь у відкритті 52-квартирного житлового будинку

04.06.2013   14:13

4 червня з робочою поїздкою у Чернігівській області перебуває Віце-прем’єр-міністр України Костянтин Грищенко. В рамках поїздки Віце-прем’єр-міністр взяв участь у відкритті 52-квартирного житлового будинку у 8-му навчальному центрі Державної спеціальної служби транспорту.

Ключі від сучасних, комфортних квартир отримали 52 родини військовослужбовців.

Під житловий будинок з влаштуванням автономного опалення реконструйовано казарму 8-го навчального центру Державної спеціальної служби транспорту. Реконструкцію здійснено протягом 2011-2012 років підрозділами Держспецтрансслужби за рахунок коштів спеціального фонду державного бюджету.

В урочистому відкритті взяли участь голова обласної державної адміністрації Володимир Хоменко, голова обласної ради Анатолій Мельник, перший заступник Міністра інфраструктури України Костянтин Єфименко, Чернігівський міський голова Олександр Соколов, голова Адміністрації Державної спеціальної служби транспорту Микола Мальков.

“Сьогоднішня подія ще раз підтверджує, що в Державній спеціальній службі транспорту питання соціального захисту військовослужбовців – в тому числі забезпечення житлом – є пріоритетним. І воно вирішується”, – наголосив Віце-прем’єр-міністр України Костянтин Грищенко.

Він назвав питання забезпечення військовослужбовців власним житлом надзвичайно важливою складовою програми реформ Президента України для забезпечення обороноздатності країни та мотивації для військовослужбовців.

Від імені Уряду України Костянтин Грищенко привітав зі святом власників нових квартир та побажав, щоб їхні діти виросли справжніми патріотами своєї країни, якими сьогодні є їх батьки.

Як відзначив голова облдержадміністрації Володимир Хоменко, на виконання доручення Президента України в області проводиться системна робота по забезпеченню житлом військовослужбовців. І це не тільки реконструкція військових будівель, а й будівництво нових.

“Перед нами стоїть завдання – забезпечити всіх військовослужбовців житлом, службовим, чи постійним. А ті, хто пішов на пенсію чи в силу різних причин не отримали житло, повинні отримали його у найближчий перспективі.

І ми докладемо всіх зусиль для того, щоб це завдання і доручення Глави держави було виконано”, – підкреслив очільник області.

Новоселам урочисто вручили ордери та ключі від новобудови.

Почесні гості також оглянули нові квартири та поспілкувалися з їх власниками.

Останні новини Чернігівщини

Торік на Чернігівщині не зафіксовано випадків африканської чуми свиней

Торік на Чернігівщині не зафіксовано випадків африканської чуми свиней 17:14

Епізоотична ситуація по інфекційних захворюваннях у галузі тваринництва Чернігівської області на початок 2022 року залишалась стабільною і контрольованою, що свідчить про значний обсяг профілактичних заходів, здійснених фахівцями Управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини протягом минулого року.

Денис Шинкаренко - призер чемпіонату України з лижних перегонів серед осіб з порушеннями слуху

Денис Шинкаренко - призер чемпіонату України з лижних перегонів серед осіб з порушеннями слуху 13:05

На базі Західного реабілітаційно-спортивного центру в селі Яворів Львівської області у період з 18 по 22 січня 2022 року відбувся чемпіонат України з лижних перегонів серед осіб з порушеннями слуху.

 Брошура «У разі надзвичайної ситуації або війни»

Брошура «У разі надзвичайної ситуації або війни» 12:59

На сайті Чернігівської облдержадміністрації розміщена брошура «У разі надзвичайної ситуації або війни». Це стислий посібник з порадами, як захистити себе під час небезпечних подій.

1 лютого стартує кампанія зі щеплення від поліомієліту дітей, які не були вакциновані вчасно

1 лютого стартує кампанія зі щеплення від поліомієліту дітей, які не були вакциновані вчасно 12:51

1 лютого в Україні розпочинається кампанія зі щеплення дітей від поліомієліту. Її перший етап охопить дітей віком від 6 місяців до 6 років, які пропустили вакцинацію за Національним календарем, і триватиме три тижні.

Зміна імені – популярна послуга юстиції

Зміна імені – популярна послуга юстиції 12:44

У 2021 році на теренах Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми)відділами державної реєстрації актів цивільного стану було зафіксовано більше тисячі звернень про зміну прізвища, імені або по батькові.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини