Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 30 березня, 11:57:08

Електронні системи голосування Чернігівській міській раді пропонують три компанії

17.05.2013   08:07

Відкриття конкурсних пропозицій щодо закупівлі електронної системи голосування в Чернігівській міській раді відбулося 16 травня на засіданні комітету з конкурсних торгів.

Як повідомила секретар комітету Олена Селюк, надійшло три пропозиції – від ТОВ “ЮНІ-С” (м. Бровари), ПрАТ “Інком” (м. Київ) та від ПП “Кобі” (м. Київ). У присутності кількох зацікавлених депутатів були відкриті пакети документів та перевірено відповідність фактичної пропозицій учасника вимогам документації конкурсних торгів. За вартістю обладнання найдорожча пропозиція – у фірми “ЮНІ-С”, а найдешевша – у товариства “Інком”.

За словами голови комітету, заступника міського голови – керуючого справами виконкому Станіслава Віхрова, кожен пакет документів ще потребує ретельного вивчення. “Відповідно до законодавства ми як замовники маємо 20 робочих днів для розгляду та оцінки пропозицій конкурсних торгів. Після перевірки зможемо з’ясувати, скільки учасників може бути допущено до оцінювання, й тільки тоді будемо приймати зважене рішення”, – сказав він.

Останні новини Чернігівщини

Чаус: 5 років - для військової частини небагато. Однак, 119-ї окрема бригада Сил ТрО ЗСУ пройшла за цей час все 11:03

29 березня відбулися урочистості з нагоди 5-річчя створення 119-ї окремої бригади Сил ТрО ЗСУ.

Ротарі Клуб “Київ-Столиця” передав в пологовий будинок Чернігова дитячий інкубатор 10:57

Громадська організація «Ротарі Клуб “Київ-Столиця”» від імені громадської спілки «Дистрикт Ротарі Інтернешнл 2232» (Ротарі в Україні) передала сьогодні для пологового будинку Чернігова дитячий інкубатор.

У Чернігові через повідомлення про замінування не можуть розпочати роботу сесії міськради 10:53

У Чернігові депутати міської ради не можуть розпочати чергову сесію й чекають, поки поліція перевірить приміщення на наявність вибухівки.

НФОРМАЦІЯ про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 29 березня по 8:00 30 березня 2023 року 09:43

Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 1 надзвичайну ситуацію природного характеру, 5 пожеж та 1 аварійну ситуацію на системах життєзабезпечення.

 30 березня - цей день в Україні та в світі

30 березня - цей день в Україні та в світі 09:41

ДЕНЬ 400 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 400 RUSSIAN AGRESSION