Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 26 березня, 18:52:39

Круглий стіл до Дня соціальної справедливості провели в Чернігові

21.02.2013   08:05Агенцiя

В рамках відзначення Всесвітнього дня соціальної справедливості в залі засідань Чернігівського міського центру зайнятості відбувся круглий стіл: «Соціальна справедливість – основоположна цінність суспільства», за яким зібралися представники органів виконавчої влади, обласного та міського центрів зайнятості, підприємств, установ, а також місцевих засобів масової інформації.

Цього року Всесвітній день соціальної справедливості, проголошений Генеральною Асамблеєю Організації Об’єднаних Націй у 2009 році, в Україні відзначається вперше.

На думку керівників центрів зайнятості, проведення такого заходу - це можливість привернути увагу всього суспільства до вирішення питань соціальної справедливості: соціального захисту, подолання бідності, забезпечення повної зайнятості, гідної праці, гендерної рівності, соціального добробуту всіх громадян України.

Під час заходу доповідачі акцентували увагу на новаціях Закону України «Про зайнятість населення». Зокрема, про зміни, які спрямовані на заохочення роботодавців до створення нових робочих місць, на підвищення конкурентоспроможності громадян на ринку праці, порядок компенсації роботодавцям витрат єдиного соціального внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування.

Також було наголошено, що новий закон не допускає статевої і вікової дискримінації, його норми забороняють в оголошеннях про вакансії зазначати обмеження щодо віку кандидатів, пропонувати роботу лише жінкам або лише чоловікам, за винятком специфічної роботи, а також вимагати від осіб, які працевлаштовуються, надання відомостей про особисте життя.

Протягом дня в міському центрі зайнятості відбувся ряд інших заходів: міні-ярмарок професій, презентація роботодавців, день відкритих дверей центру зайнятості.

Підбиваючи підсумки, учасники круглого столу визначили шляхи подальшої співпраці та наголосили на її важливості в руслі реалізації соціальної політики держави.
 

Останні новини Чернігівщини

У Чернігівському районі поліція допомогла розшукати зниклу дворічну дитину 11:06

Пошукова операція за участю поліції тривала понад 5 годин: дівчинку знайшли живою і неушкодженою в болоті за 800 метрів від дому.

Компенсація за комунальні послуги власникам пошкоджених квартир. Виконком погодив відповідну Програму

Компенсація за комунальні послуги власникам пошкоджених квартир. Виконком погодив відповідну Програму 11:02

Програма компенсації комунальних послуг, наданих мешканцям багатоповерхової забудови Чернігова, житло яких пошкоджено внаслідок російської військової агресії. Її затвердили на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради сьогодні, 22 березня.

#Лютий #Опір #Прилуки — телепрем’єра на місцевих каналах Суспільного

#Лютий #Опір #Прилуки — телепрем’єра на місцевих каналах Суспільного 10:54

26 березня о 21:30 дивіться на місцевих каналах Суспільного Мовлення документальний проєкт Суспільне Чернігів #Лютий #Опір #Прилуки. Онлайн-трансляція ефіру — на сайтах місцевих каналів.

Лідія Падалка: «Служба зайнятості фінансово підтримує роботодавців, які працевлаштовують безробітних»

Лідія Падалка: «Служба зайнятості фінансово підтримує роботодавців, які працевлаштовують безробітних» 10:50

Служба зайнятості цьогоріч реалізує низку активних програм, спрямованих на створення нових і збереження існуючих робочих місць, розвиток бізнесу тазабезпечення ефективної зайнятості населення.Зокрема, шляхом надання фінансової підтримки роботодавцям.

Стартував конкурс, за яким ветерани можуть отримати 1,5 мільйона гривень на відкриття та розвиток бізнесу

Стартував конкурс, за яким ветерани можуть отримати 1,5 мільйона гривень на відкриття та розвиток бізнесу 10:48

24 березня починається відбір заявок на програму фінансування ветеранського бізнесу #Варто “РобиТИ своє”.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини