Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 23 січня, 02:27:05

Першим із представників іноземних держав у новому році Чернігів відвідав Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Індія в Україні Раджив К.Чандер.

15.01.2013   14:37

У ході свого також першого робочого візиту до Чернігова він зустрівся з керівництвом області й міста.

Посол Республіки Індія в Україні Раджив Кумар Чандер

Посол Республіки Індія в Україні Раджив Кумар Чандер

Голова обласної державної адміністрації Володимир Хоменко зустрівся з делегацією Посольства Республіки Індія в Україні, яку очолив Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Індія в Україні Раджив Кумар Чандер.

У зустрічі також взяли участь заступник голови-керівник апарату облдержадміністрації Микола Стрілець, в.о. заступника голови облдержадміністрації Леонід Подоляк.

Під час зустрічі обговорено питання двостороннього торговельно-економічного співробітництва, можливості залучення індійських інвестицій до розвитку пріоритетних галузей економіки регіону.

У міській раді пан Посол поспілкувався з Чернігівським міським головою Олександром Соколовим.

Керівник міста коротко розповів гостю про економічний та туристичний потенціал обласного центру Чернігівщини, перші кроки у налагодженні співпраці з індійським штатом Пенджаб та містом Лудхіяна.

Зокрема, представники низки індійських промислових підприємств уже здійснили робочі поїздки до Чернігова, а місцевий автозавод має досить тісну співпрацю щодо поставки комплектуючих у виробництві автобусів з індійським підприємством "TATA Projects".Після ділових переговорів, відбулася екскурсія стародавнім Чернігівським Дитинцем, а більш детально з історією Чернігова пан посол ознайомився в єкспозиціях музею. Пан Раджив К. Чандер за освітою історик та правознавець, тому розмова вийшла невимушеною. Гості оглянули експозицію “Чернігів на зрізі століть”, яка розкриває історію Чернігова від найдавніших часів до початку ХХ століття. Серед представлених експонатів – переклади “Слова о полку Ігоревім” мовою хінді та бенгалі.

Особливу увагу гостей привернув розділ експозиції, присвячений нашому земляку, уродженцю села Козляничі Сосницького району, академіку АН Туркменської РСР, лікарю та санскритологу Борису Леонідовичу Смірнову (1891-1967). За 25 років він здійснив 17 варіантів перекладів “Бхагавадгіти”, а пізніше, вже будучи тяжко хворим, переклав російською мовою більшу частину книг “Махабхарати”.

Пан Раждив К. Чандер на завершенні екскурсії подякував співробітникам музею, зокрема, завідуючій науково-експозиційним відділом Мудрицькій В.Г., яка проводила екскурсію за цікаву та змістовну розповідь та залишив запис у книзі відгуків почесних гостей.

 

Останні новини Чернігівщини

У Ладанській ОТГ відкрився Центр культури і дозвілля

У Ладанській ОТГ відкрився Центр культури і дозвілля 14:02

20 січня в Ладанській територіальній громаді відкрили Центр культури та дозвілля.

Дует

Дует "Інша тиша" презентував свій новий альбом 14:00

У бібліотеці ім.М.Коцюбинського відбулась презентація другого альбому «Потяг» дуету «Інша Тиша».

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 13:44

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 21 січня по 8:00 22 січня 2022 року

Завдяки черговому етапу реконструкції Журавської школи дітлахи навчаються у теплі і комфорті

Завдяки черговому етапу реконструкції Журавської школи дітлахи навчаються у теплі і комфорті 13:43

Оновленння будівлі одного з найбільших сільських освітніх закладів громади – Журавського, триває вже кілька років поспіль.

У Ніжиніській громаді оптимізують шкільну мережу: закриють школи №12 та 4

У Ніжиніській громаді оптимізують шкільну мережу: закриють школи №12 та 4 11:43

20 січня відбулося засідання чергової 19 сесії Ніжинської міської ради.