Експерти визначили найбідніші обласні центри України. Чернігів в трійці лідерів
Українські експерти склали рейтинг обласних центрів з найвищим рівнем бідності, під час незалежного дослідження рівня життя міст України.
Oцінювалось близько 10 різних параметрів – рівень зарплатні, ціни на споживчі тoвари, житло, житлово-комунальне господарство, безпека, освіта, медицина і т.д. Як наслідок, веред великих міст України були виявлені 7 з мінімальними показниками.
Перше місце в рейтингу зайняв Херсон.
«Тут немає ні робoти, ні зарплат. Промисловість давно розвалилась, а ось кримінал та злочинність зростають з року в рік. Тому Херсон зайняв останнє місце за рівнем безпеки громадян», – вказують автори дослідження.
На другому місці опинилися Суми.
«У Cумах сьогодні відбувається розвал комунальної сфери – тут сотні розвалених багатоквартирних будинків. Місто і за рештою показників в числі аутсайдерів» – стверджують дослідники.
В трійці лідерів опинився Чернігів, як місто з низьким рівнем соціальної інфраструктури, розваленою медициною, освітою та зруйнованими іншими сферами.
Також наступні позиції в рейтингу зайняли: Миколаїв, Кропивницький, Черкаси і Полтава.
Останні новини Чернігівщини
Місцеві бюджети Чернігівщини у січні-листопаді поточного року поповнились на 10 мільярдів гривень податків та зборів 12:37
Головне управління ДПС у Чернігівській області інформує, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-листопад 2025 року надійшло 10 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми до обласного бюджету спрямовано 1,4 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:06
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 3 особи постраждали.
Виставка картин «Герої серед нас» 10:04
У Чернігівській ОУНБ імені Софії та Олександра Русових експонується виставка картин «Герої серед нас» української мисткині, членкині Національної спілки художників України Тетяни Сосуліної (у дівоцтві – Байда-Усенко).
Дружина ветерана отримала грант від держави та відкрила у Чернігові магазин DUNA 10:01
Відомий український бренд DUNA тепер у Чернігові. Фірмовий магазин цієї торгівельної мережі нещодавно відкрила у самому центрі міста дружина ветерана Юлія Богорад.
На Чернігівщині росіяни вдарили безпілотниками по місту Городня 09:54
Сьогодні вдень російська армія завдала ударів по місту Городня Чернігівського району.