Оцінка власного здоров’я. ДОСЛІДЖЕННЯ
Результати опитування свідчать, що у 2017 р. оцінили стан свого здоров’я як «добрий» 38% населення Черніг ним» 16%. В Україні таких осіб 49%, 41% та 10% відповідно.

На Чернігівщині 81% респондентів повідомили, що хворіли протягом року. Більшість хворих зверталися за допомогою в поліклініку (77%), а 21% – до сімейного лікаря в поліклініці. Майже половина (46%) жителів області мають хронічні захворювання або проблеми зі здоров’ям.
Найбільш поширеними серед них були: гіпертонія, про наявність якої повідомила майже кожна друга особа, серцеві захворювання – кожна четверта, артроз та артрит – кожна сьома.
Серед регіонів найкраще оцінили свій стан здоров’я жителі Львівської, Тернопільської, Чернівецької та Івано-Франківської областей (66–61%). Найбільше громадян з «поганим» самопочуттям у Сумській, Чернігівській, Черкаській та Луганській областях (17–14%).
У країнах ЄС найбільша частка населення (82–73%) із «добрим» здоров’ям проживає в Ірландії, на Кіпрі, у Нідерландах, Швеції, Греції та Бельґії. Найбільш незадоволені станом свого здоров’я в Хорватії, Литві, Портуґалії, Латвії, Естонії та Польщі (19–14%).
Головне управління статистики у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини

Міжнародне лідерство для підлітків: Klitschko Foundation запрошує взяти участь в проєкті Interexchange Academy 11:35
Klitschko Foundation спільно з Фондом Німецького футбольного союзу DFB-Stiftung Egidius Braun знову втілять семиденний інтенсив для української та німецької молоді Interexchange Academy 2025.

«Армія відновлення» Чернігівщини: – понад 9 тис. направлень 11:30
Служба зайнятості продовжує залучати мешканців територіальних громад області до лав «Армії відновлення».
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:26
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 7 пожеж.
«єВідновлення»: в області понад два мільярди гривень компенсацій нараховано по майже шести тисячах заяв 08:37
На Чернігівщині триває реалізація державної програми з надання компенсацій за пошкоджене та зруйноване житло «єВідновлення». Про наявну ситуацію в регіоні розповів під час брифінгу в медіацентрі ОВА начальник Управління містобудування та архітектури ОДА Сергій Куреня.
Історичні традиції та мистецька освіта: підходи до розбудови національної ідентичності обговорили члени коордради 08:34
Про утвердження української національної та громадянської ідентичності говорили сьогодні на черговому засіданні профільної коордради. Зустріч відбулася в Чернігівському колегіумі.