Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 26 травня, 15:58:31

Чернігівська ОДА в першій десятці рейтингу сайтів облдержадміністрацій

04.07.2017   13:28Агенцiя

Держкомтелерадіо провів моніторинг інформаційного наповнення офіційних веб-сайтів органів виконавчої влади в першому півріччі 2017 року.

Найкращим серед центральних органів виконавчої влади визначено офіційний веб-сайт Адміністрації Державної прикордонної служби України, а серед місцевих органів виконавчої влади – офіційний веб-сайт Рівненської обласної держадміністрації.

Сайт Чернігівської ОДА у рейтингу – дев’ятий.

Загалом проаналізовано 61 офіційний веб-сайт центральних органів виконавчої влади (18 міністерств і 43 інших ЦОВВ) та 25 офіційних веб-сайтів місцевих органів виконавчої влади (24 обласних і Київської міської державних адміністрацій).

Рівень інформаційного наповнення офіційних інтернет-ресурсів оцінювався за наступними показниками:

- наявності інформації (Пн), який визначає рівень наявності інформації на веб-сайті;

- якості інформаційного наповнення (Пя), який враховує рівень повноти, актуальності, навігаційної доступності розміщеної на веб-сайті інформації, а також наявність функції пошуку та доступність інформації для сприйняття особами з порушеннями зору та слуху;

- інформаційної прозорості (Пі), який характеризує рівень інформаційної прозорості суб’єкта владних повноважень та розраховується як середнє значення двох попередніх показників;

- динаміки інформаційної прозорості (Пд), який демонструє, чи змінився рівень інформаційної прозорості суб’єкта владних повноважень у звітному періоді в порівнянні з попереднім періодом та визначається як різниця між значеннями відповідних показників інформаційної прозорості.

За вказаними критеріями Чернігівська облдержадміністрація отримала наступні оцінки: Пн – 100 %, Пя – 74,78 %, Пі – 87,39 %, Пд – 0,00 %.

До речі, останній показник додав балів тим ОДА, які раніше мали невисокі показники інформаційної прозорості.


За матеріалами Державного комітету телебачення і радіомовлення України

Останні новини Чернігівщини

 Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю

Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю 11:07

Упродовж декількох днів в області працювала делегація Міжнародного комітету Червоного Хреста (далі – МКЧХ). До роботи долучилися також представники міністерств закордонних справ європейських країн, зокрема Польщі, Чехії, Латвії, Литви та Естонії.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:04

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж.

22 травня: цей день в Україні і світі 08:36

День 1549 Російська агресія - Day 1549 Russian aggression

 У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії

У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22

У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.

За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20

У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини