Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 29 січня, 11:26:14

Моніторинг умов навчання дітей

04.01.2016   11:40Агенцiя

Фахівцями Держсанепідслужби в Чернігівській області закінчено проведення моніторингу основних показників стану навколишнього середовища, які впливають на здоров'я дітей у дитячих навчальних закладах (ДНЗ) та загальноосвітніх навчальних закладах (ЗОНЗ), що проводився протягом IV кварталу поточного року.

Моніторинг базових показників стану навколишнього середовища у дитячих навчальних закладах є важливою ланкою при оцінці факторів впливу оточуючого середовища на здоров'я дітей та подальшої розробки програм покращення умов навчання та перебування дітей у навчальних закладах, планів оздоровчих заходів щодо зміцнення здоров'я дитячого населення регіону.

Всього було досліджено 169 проб готових страв на визначення калорійності та 223 проби на визначення якості термічної обробки - всі досліджені взірці відповідали гігієнічним вимогам.

З 1944 досліджених змивів із об'єктів довкілля та рук персоналу 7 виявились позитивними, що складає 0,4%.

Проведені дослідження 117 проб питної води на хімічні показники, 152 проби на мікробіологічні показники, 176 проб овочів на вміст нітратів - відхилень не виявлено.
При дослідженні 512 змивів на яйця гельмінтів та найпростіших позитивних випадків виявлено не було.
Проведено 4703 лабораторно-інструментальних вимірювань параметрів мікроклімату, з них - 115 (2,4%) не відповідали вимогам, з 6044 вимірювань освітленості, 605 - нестандартні, що складає 10%.
При дослідженні 34 проб на визначення СО2 в повітрі приміщень відхилень не виявлено.

За результатами проведених досліджень адміністраціям ЗОНЗ та ДНЗ було надано рекомендації щодо покращення умов навчання та перебування дітей у закладах освіти області, дотримання санітарного режиму, параметрів мікроклімату та відповідного рівня освітленості у дитячих закладах.

Останні новини Чернігівщини

Вакцинація від COVID-19 по Чернігівській області

Вакцинація від COVID-19 по Чернігівській області 16:12

З початку вакцинації станом на 28.01.2022 року в області щеплено всього 781 977 осіб.

П’ять громад Чернігівщини будуть вчитися будувати демократичне та гендерно рівноправне суспільство

П’ять громад Чернігівщини будуть вчитися будувати демократичне та гендерно рівноправне суспільство 16:07

В шести областях України, серед яких і Чернігівська, реалізується друга фаза проєкту «Розбудова демократичного, мирного та гендерно-рівноправного суспільства в Україні».

Начальник регіонального управління Сил тероборони Юрій Колесніченко: Ми спроможні своєчасно поставити до строю необхідну кількість людей

Начальник регіонального управління Сил тероборони Юрій Колесніченко: Ми спроможні своєчасно поставити до строю необхідну кількість людей 15:45

В області цілодобово триває розгортання сил територіальної оборони. Цей процес останнім часом викликає багато запитань та вимагає не менше роз’яснень.

Малий та середній бізнес за рахунок сплати податків забезпечили більше половини надходжень до бюджетів територіальних громад Чернігівщини

Малий та середній бізнес за рахунок сплати податків забезпечили більше половини надходжень до бюджетів територіальних громад Чернігівщини 15:42

За 2021 рік до бюджетів усіх рівнів Чернігівської області суб’єктами господарювання середнього і малого бізнесу сплачено понад 7 млрд грн податків і зборів, що становить 50,4 відс. загальної суми надходжень.

На Чернігівщині бронзовий Ленін пішов з молотка за понад 700 тисяч гривень

На Чернігівщині бронзовий Ленін пішов з молотка за понад 700 тисяч гривень 13:05

П'ятиметровий пам'ятник придбала фірма із Запоріжжя. Його хочуть переплавити на продукцію.