Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 2 червня, 08:16:50

Чернігівська обласна організація Партії регіонів підтверджує статус провідної політичної сили області

22.03.2012   12:35

На всіх останніх позачергових регіональних виборах представники Партії регіонів перемогли впевнено, чесно і прозоро.

В Україні 18 березня поточного року відбулися позачергові вибори 1 міського, 50 сільських, 7 селищних голів. На Чернігівщині у селі Безуглівка Ніжинського району впевнено перемогла представник Партії регіонів Людмила Андрусенко. Свою довіру їй висловили 77,7 відсотки виборців. 

"Партія регіонів набагато більшою мірою, ніж опозиція зацікавлена в тому, щоб вибори пройшли чесно, прозоро і відкрито, з дотриманням усіх демократичних стандартів", - сказав прем'єр-міністр Микола Азаров на 13-му з'їзді Партії регіонів 17 березня.

Рівень підтримки кандидатів від Партії регіонів в Чернігівський області на місцевих виборах у жовтні 2011 - березні 2012 коливався від 44% (під час виборів Жадівського сільського голови Семенівського району) до 93,3% (під час обрання депутата Корюківської районної ради).

У січні-лютому 2012 р. в Україні проходили позачергові вибори депутатів місцевих рад усіх рівнів, а також сільських, селищних і міських голів. Тоді у 17 населених пунктах, де вони відбулися, Партія регіонів перемогла в 15, тобто в абсолютній більшості.

Результати позачергових регіональних виборів - індикатор рівня довіри населення до провідної політичної сили. Це показник реального, а не намальованого окремими купленими соціологами, рейтингу. Партія регіонів в умовах боротьби завжди мобілізується. Настрої громадян - дуже мінливі. Вони можуть критикувати партію влади, проте у результаті віддають свої голоси на користь стабільності та підвищення добробуту, розуміючи, що опоненти-демагоги просто не здатні вивести державу з кризи.

Президент України Віктор Янукович, виступаючи на 13-му з'їзді Партії регіонів, поставив завдання: "Вибори повинні проходити в чесній боротьбі, згідно з буквою і духом виборчого законодавства, з дотриманням принципів демократії та рівності участі у виборчому процесі".

Саме таким і був головний критерій позачергових регіональних виборів на Чернігівщині.

Останні новини Чернігівщини

Служба судової охорони Чернігівщини привітала вихованців навчально-реабілітаційного центру з Днем захисту дітей 15:15

Щороку, в перший день літа, відзначається Міжнародний День захисту дітей. Всі маленькі громадяни нашої країни також з нетерпінням чекають це тепле і радісне свято.

Ветерани назвали проблеми, з якими стикаються при працевлаштуванні. Дані опитування

Ветерани назвали проблеми, з якими стикаються при працевлаштуванні. Дані опитування 15:13

Українські військовослужбовці та ветерани також розповіли, як держава може сприяти їхньому професійному розвитку.

Локації безпеки для Прилуцької громади

Локації безпеки для Прилуцької громади 15:06

23 укриття, що належать Прилуцькій міській раді, найближчим часом будуть оснащені необхідним для жителів обладнанням: портативними зарядними станціями, сонячними панелями, переносними ліхтарями, вогнегасниками, кулерами для води, медичними аптечками, а найбільше сховище отримає потужний генератор для безперебійної вентиляції повітря.

«Власна справа»: ще 13 мешканців Чернігівщини отримають мікрогрант 11:26

Визначено переможців 7-го у поточному році періоду прийому заяв учасників програми «Власна справа» урядового проєкту «єРобота», який тривав з 24 квітня по 07 травня 2023 року.

 Патріотичний фестиваль-конкурс «Народ-герой героїв появляє»

Патріотичний фестиваль-конкурс «Народ-герой героїв появляє» 11:24

ІІ Відкритий патріотичний фестиваль-конкурс «Народ-герой героїв появляє» проходитиме з 10 травня до 28 червня 2023 року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини