Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 28 жовтня, 18:24:42

Огляд найбільш резонансних новин чернігівського Інтернету 17 - 23 січня

23.01.2012   12:22

Щотижневий огляд унікальних матеріалів обласних інформаційних ресурсів. Матеріали не є звичайним передруком з друкованих видань (або авторський матеріал, розміщений в Інтернеті значно більший, ніж друкований) та запозиченими з загальнореспубліканських інформаційних ресурсів. Головна вимога до місцевих інформаційних ресурсів: вони повинні не бути анонімними та не порушувати певні етичні норми спілкування.


***
Серед соціально-економічних новин Інтернету Чернігівщини одним з найбільш резонансних матеріалів минулого тижня була стаття "Високого валу", присвячена початку справжної зими у обласному центрі - "Чому не прибирається сніг у Чернігові?"

Також це видання повідомило, що "Другий чернігівський тролейбус буде готовий у лютому" та ставилося питання "Чи стане Десна транспортною артерією Чернігівщини?"

***
Водохреща в Чернігові висвітлювали майже всі видання, роблячи акцент на фоторепортажах:
Чернігівці скупалися в ополонці і передали хрещенський "газовий" привіт Московії. ВІДЕО, ФОТО
Вода, куліш і шабля - Водохреща в Чернігові
Водохреща по-чернігівські. Фото

***
"Високий вал" попередив читачів, що "Мобільні оператори встановлюють не контрольовану ними ж прослушку"

Сайт  "ПіК: події і коментарі" продовжує передвиборчі дослідження застосування "адміністративного ресурсу" - "Особливості піару за бюджетні гроші" та аналізує діяльність чернігівського міського голови -"Чернігівський міський голова Олександр Соколов працює на благо міста майже без відпустки?". Він також повідомив, цитуючи головного чернігівського комуніста, що "мер узурпував владу".

Святкуванню річниці Переяславської ради у Чернігові присвятив матеріал "Високий вал".

Акції "Ланцюг єдності" у Чернігові, яка пройшла у неділю присвятили свої матеріали "Сіверщина" та "Високий вал".

***
Роздуми про сучасну журналістику відомого чернігівського журналіста та поета Сергія Дзюби розмістило видання "Хвиля Десни".

***
Сайт  ПіК продовжує розміщувати моніторинг комунальних чернігівських ЗМІ за тиждень -  огляди чернігівської преси  "Вал просканують" та "Генерал потрапив в ДТП".

"Чернігівський монітор" розпочав моніторинг огляд унікальних матеріалів обласних інформаційних ресурсів та продовжує проект "100 найвпливовіших людей Чернігівщини", головна мета якого визначення рейтингів найбільш впливових людей Чернігівщини.

Також це видання щоденно розміщує інформацію про іменинників Чернігівщини.
 

Останні новини Чернігівщини

12-а сесія Чернігівської міської ради VIII скликання розпочала свою роботу 14:10

Сьогодні, 28 жовтня, розпочала свою роботу дванадцята сесія Чернігівської міської ради восьмого скликання. На пленарному засіданні присутні чернігівський міський голова Владислав Атрошенко та 39 депутатів.

Де в Чернігівській області безоплатно лікують інсульти: список лікарень

Де в Чернігівській області безоплатно лікують інсульти: список лікарень 14:07

Лікування інсульту в Україні є повністю безоплатне, адже входить у Програму медичних гарантій та є пріоритетною послугою серед інших програм ПМГ. То як і де отримати гарантовану НСЗУ послугу?

Порушник з Куликівщини за допомогою остей наловив риби майже на понад 30 тис. грн. збитків

Порушник з Куликівщини за допомогою остей наловив риби майже на понад 30 тис. грн. збитків 13:59

28 жовтня 2021 року Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході проведення рибоохоронного рейду на водоймах Чернігівського району виявлено грубе порушення Правил рибальства.

Обстановка на кордоні

Обстановка на кордоні 13:50

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою. На всій ділянці державний кордон охороняється посилено, в пунктах пропуску здійснюється посилений прикордонний контроль.

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території  області за добу

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 11:39

Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 7 пожеж та 2 випадки виявлення і знешкодження боєприпасів часів Другої світової війни.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини