Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 4 грудня, 10:28:39

Огляд найбільш резонансних новин чернігівського Інтернету 9 - 16 січня

16.01.2012   09:18

Сьогодні ми вперше пропонуємо пробний щотижневий огляд унікальних матеріалів обласних інформаційних ресурсів. Матеріали не повинні бути звичайним передруком з друкованих видань (або авторський матеріал, розміщений в Інтернеті значно більший, ніж друкований) та запозичений з загальнореспубліканських інформаційних ресурсів.

До першого огляду були включені такі інформаційні ресурси Чернігівщини: сайт GOROD.cn.ua, Інтернет-видання "Високий Вал", сайт  "ПіК: події і коментарі", "Сіверщина", Інтернет-видання "Хвиля Десни" та "Чернігівський монітор". Головна вимога до місцевих інформаційних ресурсів - вони повинні бути не анонімними та не повинні порушувати певні етичні норми спілкування.

***

Серед політичних новин Інтернету Чернігівщини одним з найбільш резонансних минулого тижня стала заява Миколи Рудьковського про те, що він фактично, використовуючи всі засоби, буде брати участь у мажоритарній кампанії на Чернігівщині на майбутніх парламентських виборах: "Я дійсно готуюсь до виборів. На мій округ навряд чи хтось наважиться піти". Вперше про це повідомив "Високий вал", розмістивши інтерв'ю Владислава Савенка. Потім ця інформація з'явилася на інших інтернет-ресурсах.

Сайт  ПіК  повідомив читачів, що "Рудьковський знайшов спосіб критикувати владу?!", а потім на правах рівного доступу розмістив заяву  газети "Град Прилуки" щодо цього матеріалу та заяву  Благодійного фонду Миколи Рудьковського.

Інформацію проте те, що ще один політик збирається спробувати себе на мажоритарних виборах в Чернігівській області розмістило видання "Хвиля Десни", цитуючи народного депутата України Івана Куровського: "Йтиму справді за мажоритарним округом, а не за списком жодної партії".

"Хвиля Десни" також розмістила матеріал про банери народного депутата України Ігоря Рибакова, з яких він вітає з Різдвом Христовим та реакцію жителів Чернігівщини на незнайомого політика.

"Високий вал" першим повідомив про те, що "Фольксваген-Таурег" начальника УМВС потрапив в аварію.

***

Сайт Чернігівської обласної державної телерадіокомпанії повідомив про круглий стіл для громадських діячів, який є підготовкою до всеукраїнського форуму "громадянське суспільство в Україні".

***

"Чернігівський монітор" розмістив матеріал Юрія Паперного про засідання Громадської гуманітарної ради при голові облдержадміністрації, на якому було обговорено концепцію розбудови "Чернігівського Дитинця, комплексу історично-архітектурних пам'яток ХІ-ХІХ століть".


"Сіверщина" повідомила про "Ігри влади з нашими вулицями".

***

"Чернігівський монітор", розмістив фоторепортажі про пікетування  підприємцями чернігівської міськради та фестиваль "Чернігівська коляда".

GOROD.cn.ua має в своєму арсеналі цілі цикли фоторепортажів: "Коллекция окон Чернигова", "Приключения Седневской мумии" та "Гадают ли черниговчанки на святки?".

***

Інтернет-видання "Високий Вал" провело розслідування стосовно того, що "Магазини "КВАРТАЛ" і "СЕДАМ" торгують молочною "пальонкою"?"

***

Сайт  ПіК продовжує розміщувати моніторинг комунальних чернігівських ЗМІ за тиждень -  огляд новорічної чернігівської преси  та "Шеремет і Хоменко - обличчя комунальних газет".

"Сіверщина" підвела підсумки акції "Змусимо владу виконати рішення суду!".

"Чернігівський монітор" розпочав проект "100 найвпливовіших людей Чернігівщини", головна мета якого визначення рейтингів найбільш впливових людей Чернігівщини.

Останні новини Чернігівщини

 За минулу добу в Чернігівській області виявлено 382 нових випадки COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 382 нових випадки COVID-19 18:10

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 3 грудня в області зафіксовано 382 нових випадки COVID-19. Зокрема 243 — у Чернігівському районі (в тому числі 166 — у Чернігові), 71 — у Прилуцькому, 57 — у Ніжинському, 6 — у Новгород-Сіверському та 5 — у Корюківському районі. 47 захворілих госпіталізовані.

Розпочато ремонт мосту через річку Cмяч на трасі Н-28 Чернігів - Городня - Сеньківка

Розпочато ремонт мосту через річку Cмяч на трасі Н-28 Чернігів - Городня - Сеньківка 16:32

Капітально оновлюємо передаварійний міст через річку Смяч на дорозі Н-28 Чернігів - Городня - Сеньківка поблизу села Політрудня Городнянської ОТГ. Роботи розпочато.

У Чернігові відкрили виставку художніх робіт архітектора Андрія Карнабеда

У Чернігові відкрили виставку художніх робіт архітектора Андрія Карнабеда 16:24

У Національному архітектурно-історичному заповіднику "Чернігів стародавній" відкрили виставку робіт легендарного архітектора, краєзнавця і художника Андрія Карнабеда, якого за життя за принципову позицію щодо збереження та охорони пам’яток називали "останнім Дон Кіхотом старого міста".

У Чернігові харчування дітей у школах і дитсадках подорожчає

У Чернігові харчування дітей у школах і дитсадках подорожчає 13:56

У Чернігові встановили нові грошові норми на харчування дітей у школах, які діятимуть з початку 2022 року. Відповідне рішення виконком міської ради прийняв сьогодні, 3 грудня.

В облдержадміністрації привітали волонтерів

В облдержадміністрації привітали волонтерів 13:33

Напередодні Міжнародного дня волонтера у Чернігівській облдержадміністрації зібралися ті, хто щиро прагнуть зробити світ кращим та допомогти кожному, хто потребує захисту і підтримки.