Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 6 січня, 13:39:00

Чернігівські фахівчині ДСНС провели для малечі пізнавальний захід

09.06.2022   18:31Агенцiя

Про власну безпеку дітки повинні знати та дбати з малечку, тому сьогодні до вихованців одного з дитячих закладів обласного центру завітали прес-офіцерки Головного управління ДСНС України у Чернігівській області.

 

Фахівчині провели з хлопчиками та дівчатками профілактичні бесіди щодо дотримання правил пожежної безпеки в побуті й поза оселею, про можливі загрози в умовах воєнного стану та пояснили, як необхідно діяти у разі виявлення вибухонебезпечних предметів, а також про заборону відвідування лісів.

Офіцерки показали дітлахам повчальні мультфільми та відеоролик, в якому талісман чернігівських саперів допомагає їм розміновувати звільнені від російських військ території Чернігівщини. Під час спілкування співробітниці ДСНС вручили всім присутнім пам`ятки із заходами мінної безпеки та розмальовки.

Наприкінці заходу дітки передали вітання всім рятувальникам та героїчному Патрону.

ГУ ДСНС України у Чернігівській області

 

Останні новини Чернігівщини

Засуджено п’ятьох учасників ОЗГ, які налагодили виготовлення психотропів у власній лабораторії на Чернігівщині 12:46

Засуджено організовану наркогрупу за виготовлення, збут психотропів і легалізацію коштів.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:45

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.

Ветеранська політика: підсумки роботи за 2025 рік 11:24

У Чернігівській області за минулий рік 57 ветеранів отримали можливість придбати житло завдяки державній підтримці. 26 із них зустріли Новий рік у нових оселях.

Вимога щодо обов’язкового використання платіжних терміналів для певних категорій торговців відтермінована 10:58

Відтерміновано строки обов’язкового забезпечення безготівкових розрахунків, у тому числі через електронні платіжні засоби, застосунки та платіжні пристрої, для окремих торговців.

Японія передасть 66 одиниць технічного обладнання для прифронтових регіонів 09:58

У межах Проєкту екстреного відновлення та реконструкції за підтримки Японського агентства міжнародного співробітництва (JICA) до України буде поставлене технічне обладнання для прифронтових регіонів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини