Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 13 травня, 03:06:39

Навчання для секретарів рад територіальних громад

30.01.2021   12:35Агенцiя

Протягом 28–29 січня пройшли перші два дні дистанційного навчання «Організація роботи ради територіальної громади» для секретарів рад територіальних громад Чернігівської області. Навчання організоване Чернігівським центром підвищення кваліфікації.

За підтримки Програми Ради Європи «Децентралізація і реформа публічної адміністрації в Україні» для представників територіальних громад області у форматі тренінгу висвітлені кадрові питання проходження служби в органах місцевого самоврядування.

Експерт Програми Наталія Гнидюк окреслила основні моменти щодо прийняття кадрових рішень в органах місцевого самоврядування, зокрема щодо переведення державних службовців на посади в органи місцевого самоврядування, присвоєння рангів та категорій працівникам ОМС та відповіла на актуальні запитання учасників навчання.

Особливості законодавства про службу в органах місцевого самоврядування висвітлила Ірина Галайко, заступник начальника Міжрегіонального управління Нацдержслужби у м. Києві, Київській, Чернігівській та Черкаській областях. Головні моменти організації діяльності ради та виконавчого комітету територіальної громади, питання регламенту та планування роботи розкрила Олександра Негода, заступник начальника організаційного відділу обласної ради.

Окремим питанням семінару стала проблематика взаємодії секретарів ради зі старостами, місце та роль старост в системі місцевого самоврядування, яке висвітлив Олександр Врублевський, експерт з питань діяльності старост та співробітництва територіальних громад.
Головні аспекти приватизації об’єктів державної та комунальної власності стали предметом виступу Валерія Йовенка, заступника начальника Регіонального відділення – начальник Управління забезпечення реалізації повноважень у Чернігівській області Регіонального відділення Фонду державного майна України по Київській, Черкаській та Чернігівській областях.

Чернігівський центр підвищення кваліфікації

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 37 нових випадків COVID-19

Виявлено 37 нових випадків COVID-19 19:34

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 12 травня в області зафіксовано 65 нових випадків COVID-19.

Міністр культури у чернігівському обласному філармонійному центрі

Міністр культури у чернігівському обласному філармонійному центрі 16:08

12 травня, в рамках виїзного засідання Кабінету Міністрів України на Чернігівщині в обласному філармонійному центрі фестивалів та концертних програм з робочим візитом побував Міністр культури України Олександр Ткаченко.

Денис Шмигаль оглянув виробничі потужності ТОВ

Денис Шмигаль оглянув виробничі потужності ТОВ "Чернігівський автозавод" 14:11

Під час робочої поїздки до Чернігівської області 12 травня Прем’єр-міністр Денис Шмигаль оглянув виробничі потужності ТОВ «Чернігівський автозавод».

"Велике будівництво": Реконструкція мосту через річку Остер 13:54

На Чернігівщині продовжується оновлення доріг в рамках реалізації програми Президента України "Велике будівництво".