Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 19 квітня, 23:40:43

Креативність проти невизначеності або як людині вижити «в дикій і непривітній природі» сучасного світу

19.02.2018   10:10Агенцiя

Днями креативний тур команда ВУМу здійснила до Чернігова.

Презентацію та майстер-клас від Відкритого Університету Майдану у Чернігові вдалося провести для студентів Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г.Шевченка, а згодом, ввечері – для активних громадян, представників громад та бізнесу, журналістів.
Креативність проти невизначеності або як людині вижити «в дикій і непривітній природі» сучасного світу.

Минулий інтенсив від ВУМу у цьому місті – Школа свідомого громадянина – відбувся в листопаді 2014 року і запам`ятався чернігівським активістам тим, що їм нарешті вдалося розвіртуалізуватися, познайомитися один з одним offline та почати тісну співпрацю. Теперішні ж заходи дозволили учасниками отримати нові знання, практичні навички та розширив межі можливостей, які можна досягти завдяки дистанційній освіті.

Наразі в усьому світі сертифікати про закінчення фахових шкіл і курсів цінуються роботодавцями на рівні з дипломом ВНЗ та дозволяють лишатися затребуваним спеціалістом на ринку праці. Чому так? Відповідь дуже проста і складна водночас: суспільні тренди диктують умови, в яких справді незамінними залишаються тільки мультиспеціалісти, які відразу розуміються в кількох сферах та можуть формувати творчий неповторний продукт. Саме тому, як для спеціалістів в різних сферах діяльності, так і для громадських активістів, одними з найважливіших рис є креативність та креативне мислення.

Навчитися мислити креативно та продукувати неформатні ідеї учасникам заходу допоміг майстер-клас Володимира Лісіна «Креативність та громадський активізм». Тренер надав основні теоретичні знання та продемонстрував кілька практичних вправ, що допоможуть в роботі.

«Щодня кількість інформації в мережі Інтернет збільшується в 4 рази. Тож, щоб залишатися затребуваним спеціалістом та бути ефективним, треба постійно розвиватися і вчитися», – зазначив тренер.

Що ж провокує креативність?
    Усвідомлений або самостійно сформований стрес, обмеження, які провокують формування нестандартного вирішення завдань (дедлайни, збільшення навантаження, обмеження ресурсів та часу);
    постійне розширення світогляду та навчання – креативити можна лише на базі чогось, що уже є у нашій голові;
    особиста думка щодо оточуючого світу, критичне мислення, встановлення своїх правил, а не слідування чужим;
    передача знань іншим – колективний досвід робить наші знання чіткішими та примножує їх.

Володимир Лісін є співавтором курсу «Креативне мислення» тож більше практичних рекомендацій та інформації можна отримати, прослухавши цей відео курс на https://vumonline.ua/.

Висловлюємо вдячність Вікторії Сидоровій та Медіа-центру “Моє місто” за допомогу в організації ВУМної зустрічі в Чернігові, культурно-діловому центру «Світогляд» – за гостинність та затишний конференц-простір.

Платформа ВУМ online – це можливість навчатися в будь-який час і в будь-якому місці, отримувати якісні знання, концентровану інформацію та практичний досвід.

По закінченню курсу слухачі можуть пройти тестування та отримати сертифікат, що виділить вас серед інших спеціалістів.

ВУМ дає цікаву можливість проходити курси як поодинці, та і цілою командою. Більше того, курси об`єднані у програми, що дають ґрунтовні знання у певній сфері та дозволяють за короткий час засвоїти максимум інформації.

Останні новини Чернігівщини

«Трагедія в Драмі» — прем’єра документального проєкту-розслідування Суспільного 10:50

19 квітня о 19:00 на ютуб-каналі Суспільне Чернігів відбудеться прем'єра документального проєкту «Трагедія в Драмі».

Ярмаркували у Чернігові: яких працівників шукають місцеві підприємства? 10:39

Яку роботу та умови праці пропонують, говорили на ярмарку вакансій етичного бізнесу в Чернігові. Захід відбувся з ініціативи Міжнародної Організації з Міграції (МОМ) за фінансування народу Японії та за сприяння Чернігівської обласної служби зайнятості.

Спільний проєкт міста Чернігова, уряду Німеччини та UNDP в Україні 10:30

Наприкінці 2022 року в Україні було розпочато проєкт «Підтримка швидкого економічного відновлення українських муніципалітетів», який фінансується урядом Німеччини. Реалізує проєкт німецька компанія GIZ та Програма розвитку ООН (UNDP) в Україні.

Чи високі ризики відбудови/відновлення об’єктів соціальної інфраструктури, пошкодженої внаслідок російської агресії в Чернігові? 10:13

Наявність ризиків під час моніторингу визначали аналітики громадської організації «Агенція міських ініціатив».

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 09:44

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 2 пожежі. Внаслідок цих подій постраждала 1 особа.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини