Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 30 березня, 19:54:27

Дітлахи завітали в гості до правоохоронців

02.11.2015   07:28

До Прилуцького міського відділу міліції з ознайомчою екскурсією завітали вихованці дошкільного навчального закладу № 27.

Працівники міліції спочатку ознайомили дітей з черговою частиною міськвідділу, куди надходить вся інформація про скоєні злочини та правопорушення. Малятам були продемонстровані спецзасоби, якими користуються правоохоронці при затриманні злочинців.

Потім дошкільнята разом з вихователями побували у дворі відділку, де зберігаються автомобілі після ДТП. Міліціонери розповіли дітям на який сигнал світлофора потрібно переходити проїжджу частину. Потім екскурсія продовжилася у актовому залі, де міліціонери проводять заняття зі службової підготовки та наради.

Працівники служби кримінальної міліції у справах дітей розповіли дітям, як поводити себе під час канікул, коли вони залишаються вдома без батьків та як вести себе з незнайомими людьми.

Побували дітлахи також у гостях і у працівників сектору дільничних інспекторів міліції, де начальник сектору Олександр Карпенко нагадав ті телефонні номери, які діти повинні запам’ятати - 102 та 101.

Неабиякий інтерес у дітей викликали чергові машини, на яких правоохоронці патрулюють місто.

Малята подякували за цікаву подорож відділком та поділилися своїми враженнями. Цілком можливо, що серед них з’являться й ті, хто у майбутньому оберуть собі нелегку, але почесну професію міліціонера.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові презентували результати освітнього проєкту «Професії майбутнього»

У Чернігові презентували результати освітнього проєкту «Професії майбутнього» 12:29

27 березня у мейкерському просторі Peremoha Lab при Національному університеті «Чернігівська політехніка» відбувся медіа-день, під час якого студенти та студентки політехніки презентували результати освітнього проєкту «Професії майбутнього».

Виставка фотокартин «Доторки до душі» Ксенії Лучистої 12:26

25 березня в Мистецькій вітальні Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулася презентація виставки світлин на полотні «Доторки до душі» фотографки Ксенії Лучистої.

Власна справа у 21: історія молодого підприємця Едуарда Довбаха

Власна справа у 21: історія молодого підприємця Едуарда Довбаха 12:23

Сучасна українська молодь дедалі частіше доводить: успіх не приходить випадково — його створюють наполегливістю, сміливістю та вірою у власні сили. Саме таку історію має 21-річний підприємець із Коропа Едуард Довбах, який, скориставшись державною підтримкою, зміг перетворити свою ідею на реальний бізнес.

 Реабілітація, спорт, власна справа: які можливості доступні для ветеранів Корюківщини та Новгород-Сіверщини

Реабілітація, спорт, власна справа: які можливості доступні для ветеранів Корюківщини та Новгород-Сіверщини 12:03

Як ветерану відкрити бізнес, пройти реабілітацію або звернутися за необхідною медичною допомогою? Про ці та інші послуги, доступні для захисників Чернігівщини, говорили днями на зустрічі в Корюківській РВА.

 На Ніжинщині поліцейські затримали підозрюваного у збуті наркотиків

На Ніжинщині поліцейські затримали підозрюваного у збуті наркотиків 11:59

Носівські оперативники задокументували декілька фактів збуту наркотичних засобів, до яких причетний мешканець одного із сіл Ніжинського району. Зловмисника затримали, йому загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини