Голосуємо відповідально!
Більше 100 студентів Чернігівського національного технологічного університету стали активними учасниками освітніх семінарів та дискусій, присвячених мотивуванню молоді до участі у майбутніх виборах президента та можливостей захисту своїх виборчих прав.
На відкритих дискусіях "Голосування: право чи обов'язок" молодь обговорила важливість голосування. Студенти висловлювали своє занепокоєння тим, що їх голос може бути вкрадений, що одна людина не може нічого змінити. Однак модератору вдалось на прикладах інших країн переконати, що іноді одного голосу достатньо аби змінити майбутнє. І ті прагнення й бачення нової України неможливо втілити в життя, якщо будеш залишатись пасивним й поповнювати ряди "диванної армії" критиків.
Під час семінарів "Голосуй відповідально", тренери Юрій Паперний та Олександр Підгорний змогли пояснити як не помилитись при виборі кандидата, яким чином розгледіти реальні прагнення й популізм. Разом з аудиторією вони визначали якими якостями має володіти "ідеальний кандидат", якими мають бути його першочергові завдання, а також як контролювати виконання ним та його командою своїх обіцянок.
Молоді люди ознайомились з правами виборців та методами їх захисту, а також усвідомили необхідність перевірки наявності своїх прізвищ у списку виборців до дня голосування.
Молодь отримала об’єктивну інформацію стосовно виборчого процесу та почула переконливі аргументи щодо важливості виборів, унікальної ролі кожного виборця та впливу тих, кого обирають, на повсякденне життя виборця та країни.
Діяльність проходить в рамках проекту за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.
Олексій Француз, Центр «Доброчин»
Останні новини Чернігівщини
Як на Чернігівщині впроваджують реформу шкільного харчування 15:17
На Чернігівщині триває активна фаза впровадження обласної програми реалізації Стратегії реформування системи шкільного харчування на період до 2027 року, ініційованої Першою леді Оленою Зеленською
На Прилуччині поліцейські вилучили у зловмисника масштабні схрони з арсеналом зброї, боєприпасів та вибухівки 14:37
Оперативники та слідчі Прилуцького районного відділу поліції спільно з колегами управління карного розшуку та співробітниками відділу оперативно-пошукової роботи Північно-Центрального міжрегіонального управління Міністерства Юстиції викрили місцевого мешканця, причетного до незаконного обігу боєприпасів, та вилучили із трьох облаштованих ним схронів значний арсенал зброї: ящики з набоями до автоматичної зброї, гранатомети та тротилові шашки.
Від бізнесу до екології: про ключові напрямки соціально-економічного розвитку Чернігівщини – з профільним міністром 14:06
Економічні потреби регіону, працевлаштування ветеранів, агропромисловість, природоохоронні заходи – ключові теми робочої зустрічі команди ОВА з Олексієм Соболевим, міністром економіки, довкілля та сільського господарства України.
Ніжинські поліцейські затримали підозрювану у збуті наркотиків 13:44
Оперативники Ніжинського районного управління поліції задокументували декілька фактів збуту наркотичних засобів, до яких причетна мешканка міста Ніжин. Зловмисницю затримали, їй загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Фіксація та документування збитків агросектору – у діалозі з підприємцями 13:13
Днями на черговій онлайн-зустрічі «Діалог влади та бізнесу» говорили про фіксацію та документування збитків в аграрному секторі, спричинених збройною агресією російської федерації. Про практичні аспекти та механізми подання заяв розповіли представниці міжнародної благодійної організації Project Expedite Justice (PEJ).