Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 13 лютого, 05:38:44

На Чернігівщині майже завершено збір гречки та проса. Посів озимих – 65% до прогнозу

14.10.2023   12:46Агенцiя

На полях області продовжується збір технічних культур. Станом на 12 жовтня аграрії області обмолотили 158,1 тис. га соняшнику (66% до прогнозу), зібравши 366,8 тис. тонн, а також 75% прогнозованої площі сої (62,8 тис. га), намолотивши 135 тис. тонн.

Також практично завершено збирання пізніх зернових культур. Зокрема гречки зібрано з площі 10,8 тис. га або 98% до прогнозу (намолочено 12,8 тис. тонн), проса – 11,6 тис. га або 98% до прогнозу (намолочено 19,15 тис. тонн).

Загалом зернових та зернобобових культур зібрано понад 1,4 мільйона тонн з площі 313,6 тис. га.

Триває збір кукурудзи та цукрового буряка. Кукурудзи зібрано з 45,2 тис. га (намолочено 363,6 тис. тонн при середній урожайності 80,4 ц/га). Цукрових буряків за урожайності 596 ц/га накопано 41,72 тис. тонн.

Продовжується посів озимих сільськогосподарських культур під урожай 2024 року. На сьогодні вже засіяно 120,7 тис. га – 65% до прогнозу. Озимого ріпаку посіяно на площі 49 тис. га (100% до прогнозу).

За повідомленням Департаменту агропромислового розвитку
Чернігівської обласної військової адміністрації.
Фото –  ілюстративне

 

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині поліція скерувала до суду справу щодо розкрадання бюджетних коштів на ремонті відділення лікарні

На Чернігівщині поліція скерувала до суду справу щодо розкрадання бюджетних коштів на ремонті відділення лікарні 13:15

Слідчі відділення поліції №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції під процесуальним керівництвом Козелецької окружної прокуратури підготували обвинувальний акт щодо директора однієї з будівельних фірм, який привласнив майже 200 тисяч бюджетних гривень під час капітального ремонту одного з відділень лікарні.

Мезинський природний парк: 20 років на захисті природи 13:10

10 лютого у блакитній вітальні Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулося засідання круглого столу, присвячене 20-річчю створення Мезинського національного природного парку.

Надзвичайні події в області за останню добу 12:15

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, саме: 3 пожежі.

З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щуки

З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щуки 12:11

З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щукиЧернігівський рибоохоронний патруль повідомляє, що з 15 лютого 2026 року, відповідно до Правил любительського рибальства на Чернігівщині діятиме заборона на вилов щуки.

Від редактора до старшого солдата: історія чернігівського медійника Сергія Кириченка 10:49

Сергій Кириченко – один з найдосвідченіших чернігівських редакторів. Майже 20 років він відпрацював у різних виданнях «Чернігівської Медіа Групи», а з початку повномасштабного вторгнення долучився до Збройних сил України.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини