Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 1 вересня, 05:15:28

Роздрібна торгівля в Чернігівській області у 2017 році. ДОВІДКА

05.04.2018   12:52Агенцiя

У 2017 р. підприємства (юридичні особи) Чернігівщини, основним видом економічної діяльності яких є роздрібна торгівля, реалізували населенню споживчих товарів на 10 млрд.грн, що на 4% більше порівняно з обсягами 2016 р.

При цьому продаж продовольчих товарів зріс на 4%, непродовольчих – на 5%.

Серед непродовольчих товарів чималим попитом у населення користувалися товари фармацевтичні, світлі нафтопродукти, газ стиснений та скраплений для автомобілів, автомобілі та автотовари, матеріали будівельні та залізні вироби, товари парфумерно-косметичні, частка яких склала третину від усіх реалізованих споживчих товарів.
   
На продукти харчування (без алкогольних напоїв та виробів тютюнових) припадало 35% роздрібного продажу. Значно більше, ніж у 2016р., було продано рибних продуктів, круп, яєць, кондитерських виробів та свіжих овочів.
   
Товарів від українського виробника було реалізовано 63% від роздрібного товарообороту.


Головне управління статистики у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 14:05

Протягом минулої доби зареєстровано 2 дорожньо-транспортні пригоди внаслідок яких 2 особи постраждали.

29 серпня: цей день в Україні і світі

29 серпня: цей день в Україні і світі 09:46

ДЕНЬ 1283 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 1283 RUSSIAN AGRESSION

Визначено форми організації освітнього процесу на 2025/2026 навчальний рік 16:45

28 серпня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення щодо організації освітнього процесу у закладах освіти міста Чернігова у 2025/2026 навчальному році.

На Чернігівщині браконьєри бреднем незаконно наловили риби на понад 188 тис.грн 12:54

26 серпня 2025 року Чернігівським рибоохоронним патрулем під час проведення спільного рибоохоронного рейду з працівниками Сектору водної поліції Чернігівського РУП ГУНП в Чернігівській області на водоймах Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.

На Чернігівщині набрав законної сили вирок трьом військовослужбовцям рф за злочини проти цивільної жінки 11:40

Прокуратура відстояла в апеляції вирок трьом військовослужбовцям рф, які незаконно затримали місцеву жительку та вчинили дії сексуального характеру

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини